כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פינוי מחסן בבית פרטי

פינוי מחסן בבית פרטי ובכלל הוא תהליך שלא מבצעים כל יום. למעשה, פינוי מחסן מבצעים ברוב המקרים באחד משלושת המצבים הבאים: מעבר דירה, העברת הדירה מהורה שעובר לבית אבות או קבלת דירה בירושה. למרות שזה לא קורה כל יום, חשוב מאוד לבצע את העבודה הזאת, על מנת לאוורר את המחסן ולאפשר לדיירים החדשים לאפסן בו את החפצים שלהם.

17/04/2016

אגור ושתה כי מחר...

אגור ושתה כי מחר...
אנחנו הישראלים, ואולי מדובר באנשים בכלל, מאוד אוהבים לאגור דברים. אנחנו שומרים מחברות מכיתה א' כדי שאולי נוכל להראות אותן פעם לילדים שלנו (שאותם זה הרי ממש לא מעניין ושלומדים בכלל חומר אחר), בגדים שלא לבשנו ושכל הזמן אמרנו לעצמנו שבטח הם יחזרו לאופנה (אבל הם לא), חפצים שלא היה לנו נעים לזרוק, רהיטים שכבר אין בהם שימוש ועוד ועוד. את כל אלה אנחנו שמים בדרך כלל במחסן, בין אם הוא נמצא בחניה, בין אם הוא נמצא בבית עצמו ובין אם הוא נמצא בחדר המדרגות של הבניין. כשמגיע הרגע לעבור דירה או לפנות את המחסן מכל החפצים או לפחות מרובם.

מדוע כדאי להסתייע בחברה המתמחה בפינוי מחסנים?

• לנציגי החברה אין ערך סנטימנטלי לדברים שלכם – והם יפנו כל מה שיש במחסן כדי שתוכלו ליהנות ממחסן נקי ומרווח באמת.

• לכם יהיה יותר זמן – פינוי תכולת מחסן הוא לא רק עבודה שמצריכה להתגבר על רגשות סנטימנטליים, אלא גם כזאת המצריכה הרבה מאוד זמן. כשאתם מוסרים אותה בידיה של חברה המתמחה בתחום אתם מפנים לעצמכם לא מעט זמן, שאותו תוכלו לנצל לטובת דברים אחרים שבוודאי תצטרכו לעשות.

• הרבה דברים יעברו לאנשים שבאמת צריכים אותם – הרבה מאוד חברות שמספקות שירותי פינוי מחסנים מבית פרטי מציעות חלק מהדברים לאנשים שבאמת צריכים אותם ו/או מוכרות אותם במחירים מוזלים. בדרך זאת אפשר לעשות הרבה מאוד טוב לאנשים אחרים, ואין ספק שזה דבר מאוד חשוב שעושה טוב על הלב.

בחרו בחכמה

כל היתרונות האלה הופכים את פינוי המחסן בעזרת חברה לדבר המשתלם והנכון ביותר. על מנת לבחור את החברה הנכונה בדקו את הרזומה שלה בתחום, נסו לקבל המלצות ובדקו מה היא עושה עם הדברים שמפונים מהמחסן עצמו. זכרו: פינוי מחסן הוא לא רק הוצאה של דברים מהחלל שמוגדר כמחסן, אלא גם מיון שלהם, העברתם לאנשים שבאמת צריכים אותם והשארת מחסן מסודר ונקי. בדיוק בשביל זה אתם צריכים חברה שמתמחה בתחום, ואשר תבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים