כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מעלית ביתית מכפילה את ערך הדירה

אם יש לכם בית פרטי בעל יותר מקומה אחת, כדאי שתדעו שהתקנת מעלית בבית לא רק תשפר את איכות חייכם גם עכשיו וגם כשתהיו יותר מבוגרים, אלא גם תכפיל, בוודאות, את ערך הדירה שלכם. אז איך מתקינים מעלית בבית ומה חשוב לדעת לפני שמתחילים בתהליך? כל התשובות במאמר שלפניכם.

01/05/2016

כל היתרונות של התקנת מעלית בבית

אם רכשתם בית פרטי בן שתי קומות או יותר, אתם בוודאי נהנים מהעובדה שיש לכם מספיק חדרים לכולם ומהעובדה שיש לכם מספיק שטח לאחסן את הדברים. יכול להיות אפילו, שכרגע אתם נהנים מהעובדה שאתם צריכים לעלות ולרדת במדרגות כי זה עוזר לכם לשמור קצת על הכושר ומכריח אתכם לזוז, אבל חשוב גם לזכור, שבגיל מבוגר יותר המדרגות האלה יכולות להפוך לעול. הדבר נכון גם במקרה שבו מתגורר בבית אדם שיושב על כיסא גלגלים או מתקשה בניידות, כי המדרגות עבורו הופכות להיות ממש מכשול. בשני המקרים האלה כדאי מאוד לחשוב על התקנת מעלית בבית, אשר גם תשפר לכם משמעותית את איכות החיים וגם תכפיל את שוויו של הבית ותאפשר לכם לקבל הרבה יותר אם תרצו למכור. כשבוחרים לרכוש מעלית לדירה, חשוב מאוד לעשות זאת על פי השלבים הבאים:

בחירת חברה

בחירת חברה
כדאי מאוד לבחור חברה המתמחה בהתקנת מעליות בבתים פרטיים, ואשר עוסקת בתחום לפחות מספר שנים. פנייה לחברה כזאת תבטיח, ככל שרק אפשר, שתקבלו מעלית בטיחותית עם תעודת אחריות, ושתקבלו שירות מקצועי ואישי כמו ששירות צריך להיות.

בחירת מעלית

חשוב מאוד לברר מהם סוגי המעליות שיתאימו בצורה הטובה ביותר לבית שלכם. כך למשל, אם אתם צריכים מעלית שתתאים לכיסא גלגלים, חשוב שתבחרו מעלית שתהיה רחבה מספיק; אם אתם צריכים מעלית בגודל שונה מהמעליות הסטנדרטיות – חשוב שהחברה תהיה מסוגלת לייצר מעלית במידות כאלה, ועוד.

אחריות ושירות

חשוב מאוד שהחברה שמספקת לכם את המעלית ואת שירותי ההתקנה תספק לכם גם תעודת אחריות מלאה, שמבטיחה שבמשך חמש או עשר שנים לפחות תוכלו לפנות אליה בכל מקרה של תקלה ולקבל ממנה שירות – ללא עלות. מעבר לכל אלה, חשוב להקפיד להזמין שירותי תחזוקה שוטפים, על מנת למנוע תקלות שעלולות להיגרם כתוצאה מבלאי טבעי. לפעמים שירות כזה נכלל בתעודת האחריות, אבל כדאי לבדוק את זה כדי להבטיח שבאמת תקבלו שירות.

העלאת ערך הדירה

כאמור, מעבר לשיפור משמעותי באיכות החיים שלכם, התקנת מעלית בבית מכפילה את ערך הדירה שבבעלותכם. לכן, אם יגיע הרגע בו תרצו למכור אותה – תוכלו לקבל עליה הרבה יותר, ואין ספק שהדבר בהחלט שווה את ההשקעה. אז אם אתם בוחרים לרכוש מעלית לדירה – עשו זאת על פי השלבים שפורטו לעיל ושימו דגש על קבלת אחריות ועל שירותי תחזוקה, ואין ספק שתוכלו ליהנות מהבחירה. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים