כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס הכנה לצבא

השירות הצבאי הוא שלב משמעותי ביותר בחיים של כל בן ובת נוער ישראליים וכיום קיימות לא מעט מסגרות של קורסי הכנה שונים לצבא – שיכולות להקל ולעזור על ההתאקלמות של בן הנוער בתפקיד אליו הוא חפץ להגיע בצבא ההגנה לישראל.

02/05/2016

רקע כללי על השירות הצבאי ועל התפקידים השונים הדורשים קבלה מיוחדת

מדינת ישראל היא אחת המדינות המערביות היחידות שבה ישנו חוק גיוס חובה, וכולנו מבינים היטב את החשיבות של גיוס החובה הזה, בהתחשב במציאות הביטחונית והמדינית במדינה שבה אנחנו חיים. עם זאת, הצבא שלנו, צבא העם, הפך עם השנים להרבה יותר משלב מחייב וטכני בחיים של כל אחד ואחת מאתנו – לשנתיים, שלוש או יותר. כיום, מדובר במסגרת שבה אנשים מרגישים שהם יכולים להגשים את עצמם בצורה האיכותית ביותר שהם ידעו בעבר ואולי גם ידעו אי פעם. הדבר תלוי במידה רבה ביחידה אליה מגיעים, ובתפקיד אותו ממלאים. כידוע לנו היטב, תפקידי לוחמה מתקדמים ביחידות מיוחדות לא מגיעים לכל אחד מאתנו, ויש צורך לעבור גיבושים והכשרות מפרכים במטרה להתקבל – ובני נוער רבים נרשמים לקורסים שונים של הכנה לצבא בכדי לקבל את הכלים הרלוונטיים לעבור את הגיבוש ולהתקבל לתפקיד החלומות שלהם.

קורסי כושר קרבי

קורסי כושר קרבי
הקורסים המוכרים ביותר של הכנה לצבא הם קורסים לכושר קרבי. כפי שידוע לכל לוחם היטב, לא מספיק ציוד למתגייס ברמה איכותית גבוהה (אם כי בהחלט עוזר) בכדי ליצור לוחם איכותי. יותר מכל דבר אחר, צריך כושר גבוה במיוחד, ובכדי להוכיח את הכושר הזה עוד לפני הצבא יש לעבור יום סיירות וגיבושים שונים עבור יחידות מיוחדות. בני נוער שרוצים לשפר את הכושר הקרבי שלהם מצטרפים למסגרות של קורס כושר קרבי, ועוברים אימונים דומים ככל הניתן לאימוני היחידות המיוחדות מבחינת כושר, כדי להיות מוכנים ליום הסיירות ולגיבוש בצורה הטובה ביותר.

קורסים מוכוונים לגיבוש

גיבושים שונים ליחידות מיוחדות לא בודקים אך ורק כושר קרבי, ובדיוק כמו שציוד למתגייס לא הופך את בן הנוער ללוחם קומנדו, כך גם כושר קרבי בלבד לא עושה זאת. בגיבוש יש צורך להוכיח תכונות מנטליות שונות, כמו חוסן נפשי, יכולת מנהיגות וביטוי בעל פה – בהתאם לסוג היחידה והגיבוש. ישנם לא מעט קורסים שעובדים עם בני נוער על התכונות האלה בדיוק במטרה להכין אותם בצורה הטובה ביותר לגיבוש.

עם קורס הכנה איכותי, ועם הציוד הנכון והמנטליות הנכונה, תוכלו להגיע לתפקיד ולשירות האיכותי אליהם שאפתם

עם מסגרת איכותית של קורס כושר קרבי או הכנה לגיבוש ולצבא באופן כללי, ניתן להגיע לתפקיד עליו חלמתם. כעת, עם איכות גבוהה של ציוד למתגייס שנרכש מבעוד מועד משירות המתמחה בכך, תיכנסו לשירות הצבאי שלכם הכי מוכנים שתוכלו להיות לכל אתגר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים