כרגע באתר
0
8
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה חשוב להגיד לפני שמשאירים בייביסיטר עם תינוק?

לא אחת משאירים הורים רבים את היקר להם מכל עם הבייביסיטר. לצד ההתמסרות הטוטאלית אל הרך הנולד והשהייה הרציפה איתו במהלך היום, יש צורך במילוי מצברים ויציאה מהשגרה. זוגות רבים מחליטים להסתייע בשירותייה של בייביסיטר ולצאת לבלות בזמן איכות ביחד. חשוב מאד לתדרך את הבייביסיטר טרם יציאתכם מהבית ולהעניק לה דגשים ייחודים על מנת לוודא את שלומו של התינוק.

09/05/2016

מיקומו של המוצץ

מיקומו של המוצץ
נדמה כי אחד האביזרים הנחוצים ביותר לבייביסיטר אשר שומרת על ילדכם בעת שאינכם בבית, הוא מיקומו של המוצץ. אצל לא מעט תינוקות השינה קטועה ועם התעוררותם הם בוכים. לא צריך להלחץ מהבכי וחשוב להבין כי הבכי בשלבים אלו, הוא הדרך שלהם לתקשר מאחר ואינם יודעים לדבר. טרם יציאתכם מהבית השאירו את המוצץ של התינוק במקום נגיש, קרוב למיטת התינוק, על מנת שהבייביסיטר תוכל לגשת אליו בקלות ולהרגיע את בכי התינוק באמצעותו. מוצץ לתינוק לא אחת נעלם ברחבי הבית ובין ערימות המשחקים, ועל כן חשוב לוודא שלכל הפחות ישנו מוצץ אחד טרם יציאתכם.

תדרוך על מזון לתינוק

ברוב המקרים האמהות מניקות או מאכילות את התינוק טרם יציאתן מהבית, אך במידה וההורים נעדרים מהבית למספר שעות, סביר כי יהיה צורך להאכיל את התינוק והרי שתפקיד זה יהיה באחריותה של הבייביסטר. חשוב מאד לתדרך אותה על האכלת התינוק, לרבות הכמויות, סוג המזון והשעות בהן הוא צריך לאכול. התזונה בגילאים אלו חשובה וחיונית ולכן אין לפסוח עליה או לדחות את האכלתו של התינוק. ההורים אשר רוצים להסיר דאגה מלבם אפילו מוזמנים להכין את הבקבוק מראש עם הכמויות המדויקות – כך שישאר לבייביסטר רק להאכיל אותו. בדומה למוצץ, גם בקבוק לתינוק חשוב להשאיר במקום נגיש ומסודר על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו ביעילות ומהירות בעת הצורך.

לבדוק כי השינה תקינה

הנחיה חשובה לא פחות היא לבקר את התינוק בעת השינה. חשוב להקפיד מדי שעה לגשת אל מיטת התינוק ולוודא כי הוא נושם בצורה סדירה, שאינו מזיע יותר מדי, שהוא בתנוחה נוחה ושהשמיכה מונחת על גופו כפי שהיא צריכה להיות. בדיקות סדירות הנן חשובות לשלום התינוק ועל כן חשוב לתדרך את הבייביסיטר לבדוק כי הכל כשורה לפחות אחת לשעה.

דגשים מיוחדים

בבתים רבים ישנם מוצרי תינוקות רבים אשר תכליתם לגדל את התינוק על הצד הטוב ביותר. לכל תינוק ישנם צרכים שונים ולכן המון פעמים מצטיידים ההורים במוצרים שונים אשר מסייעים לגדילה. מוצרים שכאלו יכולים להיות מנשפים, בקבוקים בעלי פיות מיוחדות ומוצרים שונים המותאמים לילדכם. חשוב לתדרך על הצד הטוב ביותר את הבייביסטר לגבי כל מוצר או אביזר התורם לגידול התינוק ולרווחתו. בשעות שאינכם שוהים עם התינוק, הבייביסיטר היא הכל בשבילו וחשוב שהיא תעניק לו את המיטב בשעות אלו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים