כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האם כדאי לקנות ריהוט גן יד שנייה?

באופן עקרוני רכישת מוצרי יד שנייה היא אכן הבחירה הנבונה והחסכונית ביותר בחלק ניכר מהמקרים. עם זאת, ישנם כמה תחומים שבהם מומלץ דווקא להימנע מרכישת מוצרים משומשים, כשבין היתר מדובר בכל הקשור לריהוט גן. במאמר שלפניכם נפרט בנוגע לשלוש הסיבות המרכזיות בגינן מומלץ להימנע מרכישת ריהוט גן יד שנייה.

10/05/2016
אין ספק שמשהו טוב עובר על שוק המוצרים המשומשים בישראל בשנים האחרונות. נראה כי שילוב של מספר גורמים שהתרחשו פחות או יותר במקביל, הוביל לפריחה חסרת תקדים בתחום וכיום רבים מהצרכנים בישראל רוכשים כמעט את כל המוצרים שלהם מאנשים פרטיים ולא מרשתות השיווק. בין היתר מדובר בזמינות של האינטרנט ושל האתרים המקוונים המתמחים בתיווך בין רוכשים לקונים, יוקר המחיה שפשוט לא מפסיק לעשות כותרות ועוד כהנה וכהנה תהליכים מורכבים יותר או פחות, שעשו למוצרים יד שנייה רק טוב.

עלות נמוכה יחסית

עלות נמוכה יחסית
ראשית, יש לציין כי בניגוד למערכות ריהוט סלוניות למשל, שמחירן יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בקלות, העלות של מערכות ריהוט גן לרוב לא גבוהה מלכתחילה. אי לכך, למרות שרכישת ריהוט גן יד שנייה תהווה חיסכון בכל מקרה, הרי שלא מדובר בחיסכון משמעותי. חשוב מאוד לתת על כך את הדעת, שכן מטבע הדברים היתרון המרכזי של רכישת מוצרים יד שנייה הוא המחיר הנמוך והחיסכון המשמעותי ובמקרה של ריהוט גן יד שנייה, יתרון זה אינו רלוונטי במיוחד.

בלאי מצטבר

ריהוט גן נאלץ להתמודד עם תנאים לא פשוטים מבחינת מזג האוויר וקרינת השמש, כאשר הנזקים המצטברים לא תמיד נראים לעין. הכוונה היא לכך שבמקרים רבים ריהוט גן שנראה לא רע בכלל, הלכה למעשה סובל מנזקים רבים הבאים לידי ביטוי ביובש, סדקים זעירים ועוד מגוון בעיות, שביום בהיר אחד עוברות סף מסוים ופוגעות באופן בלתי הפיך בתפקוד הרהיט.
בניגוד לרכבים יד שנייה, שניתן פשוט לקחת לבדיקה לפני רכישה במוסך וכך לאבחן תקלות שמקורן בבלאי מצטבר, במקרה של ריהוט גן הדרך היחידה לוודא שמדובר במוצר נטול נזקים היא פשוט לבחור בריהוט חדש.

אחריות מקיפה

גם ריהוט הגן האיכותי ביותר עשוי לסבול מבעיות שונות הקשורות למשל בליקויי ייצור מזדמנים. לכן, החברות המובילות בתחום מספקות אחריות מלאה עבור המוצרים שלהן, שכן הן עומדות מאחוריהם. מעבר לזה, החברות המובילות בתחום ריהוט הגן צריכות לשמור על המוניטין שלהן ולכן זמינות בכל עת לפניות הלקוחות. כך, לדוגמה, החברות המובילות ידאגו לספק שירותי תיקונים, חלקים חלופיים במקרה של נזק ועוד.
לעומת זאת, כאשר רוכשים ריהוט גן יד שנייה, כל שנותר הוא לקוות שלא יתרחשו תקלות ברהיטים השונים, שכן אף אדם פרטי לא מספק אחריות עבור מוצרים יד שנייה שהוא מוכר. במילים פשוטות ניתן לכתוב כי כשרוכשים ריהוט גן יד ראשונה, יודעים שיש למי לפנות, שיש מישהו העומד מאחורי הרהיט ומעוניין בשביעות הרצון של לקוחותיו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים