כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לשיפוץ הבית

10 טיפים מצויינים לשיפוץ הבית.

25/05/2016
10 טיפים לשיפוץ הבית מחברת שיפוצניקים מקצועניים
תהליך של שיפוץ הבית יכול להיות תהליך שמסיימים מהר או כזה שאורך זמן רב וכרוך באי נעימות רב. לא תמיד אפשר לדעת מראש באיזו דרך יעבור השיפוץ אך עם הכנה מראש אפשר להשתדל שהשיפוץ יהיה מהיר ככל האפשר ולא יפריע יותר מדי לחיי השגרה של בני המשפחה. ישנם כמה כללים עקרוניים שכדאי לדעת עליהם וממש להתייחס אליהם כאל טיפים שיכולים לעזור לקבל מראש את ההחלטות הנכונות כדי להתחיל את התהליך בצורה טובה כבר מהשלבים הראשונים שלו.
מיד נסקור 10 טיפים שכדאי מאד להתייחס אליהם ולקחת אותם בחשבון לפני שמתחילים את תהליך השיפוץ על ידי קבלן שיפוצים מפני שיש בהם רעיונות כלליים וספציפיים שיכולים גם לסייע בקבלת החלטות נכונה לאורך התהליך וגם יש בהם כדי לסייע בקיצור תקופת השיפוץ כדי שאפשר יהיה לחזור לשגרה כמה יותר מהר בבית או הדירה המשופצים.

10 טיפים לשיפוץ הבית

1. לא מומלץ לבצע תהליך שיפוץ ללא ליווי של אדריכל או מעצב פנים. הם אלה שיכולים להפוך את השיפוץ למוצלח במיוחד ולכן כדאי להשקיע את הזמן והמרץ למצוא את איש המקצוע המתאים ביותר.
2. כאשר מגיע הזמן לבחור את החברה שתבצע את העבודות הלכה למעשה כדאי לבחון כמה חברות, להתרשם מעבודות שבוצעו, לנסות לדבר עם לקוחות ולשאול את חוות הדעת שלהם וכך להגיע להחלטה הנכונה בנוגע לחברת השיפוץ.
3. לא תמיד מה שהכי יקר הוא גם הטוב או האיכותי ביותר ולכן כאשר בוחרים אלמנטים שונים הקשורים לעיצוב כדאי לבצע שקלול מושכל של התקציב עם שאר המשתנים החשובים וכך להגיע להחלטה הנכונה במה לבחור.
4. מומלץ ללוות מקרוב את העבודות כדי לוודא שהן מבוצעות כפי שסוכם וגם כדי לבדוק אם ניתן אולי לקצר את הזמן.
5. כדאי מאד להקשיב לאנשי המקצוע המלווים את הפרויקט ונותנים את חוות דעתם. בדרך כלל האנשים שמשפצים אינם בעלי ידע או השכלה הקשורים בשיפוץ הבית ולכן הם לא יכולים להבין את הדברים לעומק. זו הסיבה שכדאי להקשיב לאיש המקצוע.
6. מומלץ מאד לעבוד על פי השלבים שעליהם ממליץ האדריכל שמלווה את הפרויקט. גם אם לפעמים ישנם שלבים שעלולים לארוך זמן רב אין טעם בזירוז אלא לעיתים אין ברירה ופשוט צריך להתאזר בסבלנות.
7. כדאי להקדיש מספיק זמן ומחשבה לבחירה של כל הפריטים שצריכים לקחת חלק בשיפוץ - אריחי ריצוף, כלים סניטריים, משטח שיש, צבע לקירות ועוד, וזאת על מנת שלא להתחרט מאוחר יותר על בחירה שגויה.
8. בזמן העבודות כדאי להרחיק מהבית ילדים קטנים או תינוקות.
9. חשוב לקבוע מסגרת תקציב מראש אך גם מומלץ לאפשר חריגות קלות ממנה.
10. סבלנות היא מילת המפתח בשיפוצים. כשמסתיימות העבודות - נהנים מתוצאות!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים