כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המדריך לבחירת שערים חשמליים לבית

שערים חשמליים מספקים הגנה מקסימאלית לחניות ולכניסות לבתים פרטיים. ניתן לעשות שימוש במגוון אדיר של שערים, וחשוב מאוד לדעת להתאים את השער אל הכניסה עלייה הוא אמור להגן, כמו גם לצרכים המשתנים שלכם. להלן מדריך לבחירת השער החשמלי הטוב ביותר.

26/05/2016

שערים חשמליים מספקים הגנה מפשיעה

בשנים האחרונות חלה עליה תלולה במקרי הפשיעה והגניבות בארץ. הפריצות לבתים הפכו להיות עניין שבשגרה, וכולנו מכירים אנשים אשר רכבם נשדד מהם, כמו גם רכוש אחר ממש מתוך חדרי הבית. בשל אזלת היד של המשטרה בטיפול בנושא, החלו אנשים להצטייד בציוד אשר נועד לשמור על רכושם באופן עצמאי. אחד מהפריטים היעילים ביותר להגנה על ביתכם הינו התקנה של שערים חשמליים על הכניסות ופתחי החניה של הבית. שערים חשמליים מספקים הגנה ושמירה על הרכוש, תוך נוחות מקסימאלית של תפעול. ניתן לפתוח ולסגור את השערים בלי לצאת מהאוטו, או להסתבך עם צרור מפתחות מסורבל. נוסף על כל אלה, שערים חשמליים ירתיעו כל גנב בשל נוכחותם הבולטת והעדות הגלומה בהם לכך שבבית זה מקפידים על אמצעי האבטחה המתקדמים ביותר.

כיצד לבחור את השער החשמלי המתאים לכם ביותר

כיצד לבחור את השער החשמלי המתאים לכם ביותר
קיים בשוק מגוון אדיר של שערים חשמליים. על מנת שתוכלו ליהנות משער נוח אשר ממלא את כל צרכיכם בצורה מלאה, חשוב מאוד שתבחרו היטב. בבחירת שערים חשמליים יש לשים לב למספר רב של משתנים:

צורת השער

צורת השערים החשמליים היא מגוונת להפליא, ונועדה להתאים לצרכים משתנים מבחינת המרחב תמרון של השער והצרכים של הלקוח. הצורות המרכזיות של שערים חשמליים כוללות שער פתיחה צדדי, בו השער מחליק הצידה לאורך מסילה, ושער כנפיים בו השערים נפתחים כלפי חוץ על גבי צירים. בחרו בשער אשר יתאים לגודל ולשטח העומד לרשותכם, ובצורה אשר תשרת אתכם באופן הטוב ביותר.

מנגנון הפתיחה והסגירה

חשוב מאוד לבחור במנגנון אשר יספק לכם אבטחה מושלמת, ויחד עם זאת נוחות תפעולית מרובה. מנגנוני הפתיחה והסגירה של שערים חשמליים עושים שימוש בקודים ייעודיים, במספרי טלפון מאושרים מהם ניתן לחייג על מנת לפתוח את השער, בקוראי לוחיות רישוי, ובשלל פתרונות אחרים אשר עליכם לבחור מתוכם את האופציה האיכותית והמתאימה ביותר עבורכם.

עיצוב

מאחר ומדובר בפריט בולט וגדול, רובנו נעדיף שלא לבחור בשער לא מעוצב. ניתן לבחור בשערים בצבעים שונים, העשויים מחומרי גלם מגוונים. כמובן שניתן במידת הצורך לצבוע שער מסוים וכך להתאים אותו בדיעבד לעיצוב חוץ הבית.

אסור להמעיט בערך של בחירה בשער איכותי

שער איכותי יבטיח לכם שקט נפשי בידיעה שעשיתם כל שביכולתכם להגן על רכושכם. אין דבר מתסכל יותר ממחשבה בדיעבד אודות כל הפעולות הקטנות אשר היה ניתן לעשות שהיו מונעות גניבה. לכן, בחרו מראש בשער איכותי, אשר תשתמשו בו בהנאה לאורך שנים, ויספק לכם הגנה מושלמת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים