כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חולם להיות מנתח אף? זה המסלול עבורך!

ניתוח אף הינו אחד מההליכים המבוקשים ביותר בעולם הניתוחים. האנשים המיומנים בביצוע הניתוח, מנתחי אף, הינם מהרופאים המשתכרים ביותר במשק. במידה ומדובר במסלול קריירה שמעניין אתכם, חשוב להכיר את תכנית הלימודים ואת המסלול הנדרש.

29/05/2016

תחום ניתוחי האף הינו אחד מתחומי העיסוק הרווחיים ביותר בענף הרפואה

תחום ניתוחי האף הינו אחד מתחומי העיסוק הרווחיים ביותר בענף הרפואה
תחום ניתוחי האף הינו אחד מהתחומים החמים ביותר בעולם הניתוחים הפלסטיים. מעבר לפלסטיקה ולטיפול האסטטי, ניתוח אף הינו גם המענה לשלל בעיות בריאותיות כגון נחירות והפרעות נשימה, מה שמאפשר לעוסקים בו להרוויח סכום נאה לצד תחושה של תרומה לקהילה ולחברה. מאחר ומדובר בתחום עיסוק רווחי כל כך, אנשים רבים מנסים להגיע לעסוק בו. כמות הניתוחים הפלסטיים בחברה שלנו רק הולכת ועולה, כתוצאה משיווק חברתי סמוי בפרסומות ושלטי חוצות של דוגמנים חטובי גוף, כשניתוח אף שומר על מעמדו כאחד מהניתוחים הפלסטיים המבוקשים ביותר. במסגרת ביצוע ההליך יש צורך להיות מיומן ביותר, מאחר והעבודה הנדרשת כוללת את פתיחת האף, שבירה או כרסום של העצם המרכזית, טיפול בסחוס עצמו, ולאחר מכן סגירה. חלק מההליכים אינם דורשים פתיחה של העור עצמו, ומבוצעים באופן פנימי, מה שמונע צלקות באופן טוטאלי.

מהו מסלול הלימודים הנדרש על מנת להגיע למעמד של מנתח אף

רבים רוצים להגיע לעסוק בתחום ניתוחי האף, מאחר ומדובר בעיסוק רפואי בעל נתח עבודה גדול במיוחד במישור הפרטי, מה שאומר הכנסות מכובדות ביותר. מסלול הלימודים הנדרש על מנת לעסוק בתחום עשוי להיות מרתיע, מאחר והוא דורש סיום לימודי רפואה והתמחות במשך שנים ארוכות. השלבים השונים במסלול ההגעה לביצוע ניתוח פלסטי באף כוללים:
• לימודי רפואה: לימודי הרפואה בארץ הינם מהקשים ביותר לקבלה. על מנת להתקבל ללימודים עליכם לעבור בחינה פסיכומטרית בציון גבוה במיוחד, כולל ממוצע בגרויות מעולה. לאחר מכן, תוכלו לקבל זימון למבחנים ייעודיים של הפקולטות השונות, ולהתחיל מסלול לימודים של שש שנים.
• סטאז': לאחר הלימודים מגיע פרק הסטאז'. במסגרתו, עוברים הדוקטורים לעתיד בין מחלקות שונות בבית חולים בארץ, ועובדים בהם תחת המתמחים והמומחים הרפואיים.
• התמחות: לאחר הסטאז', יש להתקבל להתמחות כפלסטיקאי, ולעבור תהליך התמחות ארוך של כירורגיה ופלסטיקה. כך, תוכלו בסופו של דבר לקבל הכשרה להעביר ניתוח אף למטופלים.

יש לעבור ניתוח אף רק במכון רפואי איכותי

חשוב לזכור כי גם לאחר סיום התהליך, יש מנעד רחב של יכולות של ביצוע ניתוח אף. לכן, חשוב לעבור את ההליך רק אצל רופאים המנוסים בנושא, העובדים במכון רפואי מומלץ ומצויד אשר יכול לספק לכם את כל השירותים להם תזדקקו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים