כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת מתקני תצוגה יד שנייה

מתקני תצוגה קובעים את הרושם הראשוני של הלקוח. הם מתאימים לכל סוגי החנויות וניתן לבחור אותם מבין היצע רחב של אפשרויות. יחד עם זאת, עדיף לרכוש מתקנים חדשים מאשר להשתמש במשומשים ובמאמר הבא נסביר מדוע.

05/06/2016

אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני

לקוחות מגבשים דעה על מוצר בתוך שניות בודדות בלבד. המשמעות היא שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני, לכן חשוב מהרגע הראשון לתפוס את תשומת הלב של הלקוח הפוטנציאלי. כך הופכים אדם שנכנס לחנות כדי להתעניין במוצרים מסוימים למישהו שיבצע רכישה. המטרה היא לנצל את הנוכחות של המתקנים השונים ולהניע לקוחות לפעולה, להגדיל את כמות המכירות וכתוצאה מכך להעלות את הרווחים. השאלה היא איך עושים את זה וכיצד משלבים מתקנים שונים בעיצוב הכללי.

החשיבות של מתקני תצוגה לחנויות

החשיבות של מתקני תצוגה לחנויות
למתקני תצוגה יש חשיבות אדירה בכל הנוגע לקביעת הרושם וכמות המכירות. הם אמורים להציג את המוצרים באופן מחמיא, להדגיש את היתרונות שלהם ולהבליט את הערך המוסף. ניתן לבחור אותם מבין מגוון רחב של אפשרויות ויש שיקולים שונים שכדאי להתייחס אליהם: גודל המדפים, הפרשי גובה בין מפלסים, נגישות למוצרים והתאמה לגודל החנות ורוחב המעברים.

חשוב לשים לב לכל הפרטים

הבחירה בפתרונות אחסון או מדפים מסוימים חייבת להתבצע תוך התייחסות לכל השיקולים שישפיעו על המראה הראשוני. אפשר להתייעץ עם מעצב פנים של משרדים וחנויות ולשאוב השראה מרשתות גדולות. השקעה בתצוגה משתלמת בטווח הקצר והארוך והיא יכולה לעשות את ההבדל בין הצלחה וכישלון.

למה עדיף לקנות מתקנים חדשים?

התלבטות בין מדפי תצוגה לחנויות מתייחסת כמובן גם לשאלת המחיר. כאן הדילמה היא האם לרכוש מתקנים חדשים שעולים קצת יותר, או לנסות לחסוך בהוצאות בעזרת מתן עדיפות למתקנים משומשים מיד שנייה. ההנחה הרווחת בעולם העסקים היא שרצוי לבחור באפשרות הראשונה בגלל הסיבות הבאות:

עמידות לטווח ארוך

מתקני תצוגה חדשים יהיו עמידים יותר לטווח ארוך. הם יחסכו מבעל החנות את הצורך בשיפוץ כל כמה שנים, יעניקו שקט נפשי וימנעו אובדן כספי.

התאמה לתקני בטיחות

מדפים שמיוצרים על ידי החברות המובילות נדרשים לעמוד בתווי תקן מחמירים של בקרת איכות. הם מתאימים לתקני הבטיחות וניתן להשתמש בהם לעומסים קלים, בינוניים וכבדים. ברכישת מתקנים משומשים לא תמיד ניתן לוודא את ההתאמה לתקני הבטיחות ואין סיבה להתפשר על כך.

איכות ללא פשרות

מתקנים חדשים תמיד יהיו איכותיים יותר ממתקנים משומשים. מייצרים אותם מחומרי גלם מובילים וניתן לראות את האיכות כבר ממבט ראשון.

מתקנים חדשים מפיקים תועלת רבה יותר

בעלי חנויות צריכים להשתמש במתקני תצוגה חדשים וכך להפיק מגוון רחב של יתרונות. המתקנים יסייעו לשיווק וקידום של מוצרים מסוימים, הם יניעו לקוחות לפעולה והם במידה רבה גם יקבעו את הרושם הראשוני שאותו העסק מעביר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים