כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

פתרונות אחסון מעוצבים

בכל בית חשוב מאוד לתכנן פתרונות אחסון איכותיים ויעילים, והם לא חייבים להיות מכוערים

05/06/2016
אחסון הוא צורך בסיסי וחשוב ביותר בכל מרחב ביתי באשר הוא. כאשר אנחנו מתכננים את הבית שלנו, אנחנו צריכים לחשוב לא רק על מרחב המחייה שלנו ועל השטח של החדרים שלנו, אלא גם על השטח שנחוץ לנו עבור אחסון. ברמה האישית הדבר ברור למדי, עם ארונות בגדים המיועדים לאחסון אישי. עם זאת, עליכם לחשוב גם על אחסון ביתי של חפצים שאינם אישיים, כמו לדוגמה ספרים, תקליטים, מזכרות שונות, תמונות וכדומה. כל החפצים האלה צריכים למצוא את מקומם בבית, ולעתים אנחנו גם רוצים שזה יהיה מקום בולט ונעים לעין, בשל ערכם של חפצים אלה עבורנו. במצבים שכאלה, פתרונות האחסון המיושנים והמכוערים, של ארונות פלסטיק גדולים, הם לא מתאימים לצרכים שלנו – ואנחנו צריכים פתרונות אחסון מעוצבים ואיכותיים.

כמה רעיונות לפתרונות אחסון מעוצבים ואסתטיים שתורמים משמעותית לעיצוב הבית

• כוורות וספריות – כוורות וספריות הן אפשרויות מגוונות ואיכותיות לאחסון מעוצב בבית. את הספרייה העומדת או את הכוורת התלויה ניתן להניח במרחבים שונים בבית – בסלון, בחדרי השינה, מתחת למדרגות אם יש כאלה (זהו פתרון מומלץ ואיכותי במיוחד של ניצול מרחב) – ובאמצעות עבודת עץ איכותית ניתן להוסיף לבית עוד נופך עיצובי ייחודי שלא היה בו לפני כן, עם אפשרויות מגוונות ביותר בתחום כיום.

• אחסון נסתר – ישנם לא מעט מוצרים שנותנים לנו פתרונות אחסון נסתרים, כלומר של מרחבי אחסון לא קטנים שאותם ניתן לנצל בצורה אידאלית, תחת מעטה אסתטי או פרקטי אחר. כך למשל ישנם הדומים וספסלים מרופדים ונעימים שנפתחים למרחבי אחסון בלתי מבוטלים. עוד דוגמה היא של ארוניות אחסון רב תכליתיות, שנפתחות ממצבן הבסיסי למגירות רבות במפלסים שונים, וכך ממקסמות את מרחב האחסון הפוטנציאלי מבלי לתפוס מקום רב.

אחסון הוא צורך פרקטי ובסיסי, אבל אין סיבה להתפשר על פתרון לא איכותי

כשאתם מעצבים את הבית שלכם אתם אמנם צריכים לתכנן מקום ומרחב לאחסון, אבל הדבר לא אומר שאתם צריכים להתפשר על אסתטיקה ועיצוב. עם הפתרונות העדכניים והרלוונטיים של ימינו, האפשרויות שלכם נרחבות ומעניינות מאי פעם בעבר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים