כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שלושה פרמטרים לבחירת מטפלת סיעודית

אנשים בגיל השלישי אשר מוגדרים כסיעודיים, נעזרים הרבה פעמים בשירותיה של מטפלת סיעודית. מטפלת זו דואגת לכל צורכיהם לרבות האכלה, הלבשה והתניידות, ומסייעת להם להמשיך לחיות את חייהם בכבוד.

13/06/2016

האם למטפלת יש נסיון?

האם למטפלת יש נסיון?
חשוב מאוד לבחור מטפלת סיעודית בעלת ניסיון רב בטיפול בקשישים סיעודיים. אחרי הכול, מדובר במשימה מאוד מורכבת הדורשת הרבה מאוד סבלנות מחד וזהירות מאידך, ומי שאינה מנוסה בכך עלולה לבצע פעולות לא נכונות שאף יסכנו את המטופל.

ידע מקצועי

במקרה בו מדובר בקשיש שזקוק לטיפולים שונים כגון קבלת תרופות (בין אם בכדורים ובין אם בזריקות), ביצוע תרגילי פיזיותרפיה ועוד – חשוב מאוד לוודא שלמטפלת הסיעודית יש ידע מקצועי מתאים. אחרי הכול, השמת מטפלת סיעודית, תהא סבלנית ומנוסה ככל שתהא, שאין ברשותה את הידע הזה – עלולה לגרום לכך שהיא לא תבצע כראוי את הטיפול, מה שיכול לסכן את המטופל מאוד.

המלצות

על מנת לדעת שאותה מטפלת סיעודית שאתם בוחרים עבור יקיריכם תעניק לו את היחס ואת הכבוד המגיעים לו ותטפל בו בדיוק כמו שצריך, כדאי לבקש המלצות מאנשים שאתם מכירים. אחרי הכול, היום הרבה מאוד אנשים נעזרים בשירותיה של מטפלת סיעודית, וסביר מאוד להניח שבין אותם אנשים נמצאים גם כאלה שאתם מכירים. בכל מקרה, אם אתם לא מכירים אנשים כאלה, אתם יכולים לפנות אל חברת השמה של מטפלות סיעודיות, ולבקש לשוחח עם אנשים שנעזרו בשירותיהן של המטפלות שעליהן ממליצים לכם. שיחה עם בני משפחה של אדם שטופל על ידי אותה מטפלת סיעודית תאפשר לכם ללמוד הרבה מאוד עליה ועל אופן התנהלותה, ובהתאם למה שתשמעו – לקבל החלטה.

קחו את הזמן לבחור נכון

מעבר לשלושת הפרמטרים הללו, חשוב מאוד לשים דגש על התאמתה של המטפלת למטופל מבחינת שפת הדיבור והתנהלות בכלל. מכיוון שמדובר בטיפול מחייב שצריך להיות מסור ודואג, חשוב מאוד לבחור מטפלת סיעודית שתמלא את תפקידה כמו שצריך. לכן, יש להקדיש הרבה זמן ומחשבה לתהליך הבחירה, ולקוות שהוא יביא, בסופו של דבר, לבחירת מטפלת מסורה. כמו כן חשוב לבחור מטפלת סיעודית שהמנטליות שלה דומה לזו של הקשיש, על מנת שהם יוכלו לתקשר ולהסתדר על הצד הטוב ביותר.
אם תרצו לקבל מידע נוסף אודות בחירת מטפלת סיעודית, אתם תמיד יכולים לפנות לחברת השמה המתמחה בהשמת מטפלות סיעודיות לגיל השלישי, ולקבל מנציגיהן ייעוץ מקצועי. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים