כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד למצוא עבודה בשגרירות ארה"ב?

ארצות הברית היא אולי בעלת הברית האסטרטגית החשובה ביותר למדינת ישראל. היחסים בין ארצות הברית לישראל ידעו עליות ומורדות לאורך השנים, ובמיוחד כיום היחסים שבריריים ביותר.

14/06/2016

שגרירות ארצות הברית בישראל

שגרירות ארצות הברית בישראל היא הגוף אשר בטפל בכל האינטרסים של ארצות הברית בתוך מדינת ישראל. בראש שגרירות ארצות הברית בישראל עומד השגריר. כיום השגריר הוא דניאל שפירו. תפקידי השגרירות שונים ומגוונים, והיא ממלאת תפקיד חשוב ביחסים הדיפלומטיים בין ישראל לארצות הברית. בין שלל התפקידים של שגרירות ארצות הברית בישראל ניתן לציין את השירותים הקונסולריים, מתן והנפקת ויזות כניסה לבעלי אזרחות ישראלית לארצות הברית, וכמובן מתן שירותים לאזרחים אמריקאים הנמצאים עדכנית בישראל.

היכן שגרירות ארה"ב נמצאת?

היכן שגרירות ארה"ב נמצאת?
למען האמת, המקום בו נמצאת שגרירות ארצות הברית בישראל מהווה נקודה רגישה מאוד ביחסים בין המדינות. בכל המדינות בעולם, השגרירויות נמצאות בעיר הבירה של המדינה. בישראל הדבר לא כך, בגלל הרגישות של ירושלים בעולם. לכן, השגרירות האמריקאית, בדומה לשאר השגרירויות של מדינות זרות בישראל, נמצאת בתל אביב. השגרירות ממוקמת בתל אביב ממש על חוף הים, ברחוב הירקון מספר 71.

אילו משרות קיימות בשגרירות ארה"ב?

בשגרירות ארה"ב ישנן מן הסתם משרות שונות ומגוונות, המתאימות כל אחת לאנשים שונים. לצד משרות הנוגעות לצד הדיפלומטי או הקונסולרי של תפקידי שגרירות ארצות הברית בישראל, קיימות גם משרות הנוגעות לתפעול השוטף של השגרירות. בין המשרות הללו ניתן לציין מצד אחד תפקידים של מתכנתי מחשבים, אך גם של אחראי מחסן לוגיסטי. בנוסף, משרה מפורסמת היא כמובן באבטחת השגרירות. דוגמא נוספת למשרה היא בעזרה טלפונית לאנשים הפונים לשגרירות בשאלות שונות, כמו איך להוציא ויזה לארה"ב וכדומה.

מה הן דרישות הסף לקבלה לעבודה בשגרירות ארה"ב?

מן הסתם, כל אחת מהמשרות דורשת דברים אחרים מהמועמדים. משרות כגון תכנות מחשבים, דורשות כמובן ידע קודם בתכנות או תואר ראשון (במדעי המחשב או הנדסת מחשבים). ישנן משרות אחרות הדורשות פחות ניסיון, לתפקידים פשוטים יותר. ישנן משרות אשר דורשות כי המועמד יהיה בעל אזרחות אמריקאית. כמובן שדרישה בסיסית על מנת לעבוד בשגרירות ארצות הברית היא רמה טובה באנגלית – אחרת לא תוכלו להתנהל בצורה טובה בעבודה.

כיצד ניתן לחפש עבודה בשגרירות ארה"ב?

מעוניינים לעבוד בשגרירות האמריקאית בישראל? לא מסובך כל כך להתחיל את התהליך. כל מה שצריך הוא להיכנס לאתר של שגרירות ארצות הברית בישראל. באתר תוכלו להיכנס לאיזור הדרושים ולמצוא שם פירוט של כלל המשרות המחכות לאיוש. המשרות באזור הדרושים מחולקות לתחומים שונים כך שתוכלו למצוא את המשרה המתאימה לכם יחסית בקלות. עבור כל משרה תוכלו לראות את דרישות הסף. בנוסף, קיימים הסברים יחסית מפורטים לתהליך הגשת המועמדות, הדורש מילוי ושליחת מסמכים שונים וכמובן קורות חיים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים