כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

האופנה מיד שנייה, התוצאה מחלקה ראשונה

כיום רשתות האופנה הגדולות משקיעות בקולקציות המיועדות עבור אופנה לנערות. נערות הינן קהל יעד משמעותי וחשוב עבור רשתות האופנה, ועל כן מושקעים בכל עונה כספים רבים לטובת פירסום ושיווק החברות. לצד החברות הגדולות, גילו הנערות את עולם היד השנייה, שהפך למועדף וחביב עליהן במיוחד. מה הופך את פריטי היד השנייה לכל כך פופולאריים?

16/06/2016

אופנה לנערות במחירים נוחים

אופנה לנערות במחירים נוחים
לפני הכל, קשה שלא לחשוב על פקטור המחיר. בגדים הנרכשים מיד שנייה, במרבית המקרים יהיו זולים יותר. כאשר רוכשים בגד מיד ראשונה, הוא מגיע ישר מהמפעל אל ידי הלקוח, אך בעת שמדובר על בגד שעבר ידיים אחרות – המחיר יורד. כיום, בחיים המודרנים, בגדים אינם מתפקדים רק מבחינה פונקציונאלית, אלא בנות רבות רוכשות בגדים על מנת להנות ממלתחות מגוונות בכל יום. מאחר ונערות רוכשות בגדים חדשות לבקרים, תשמחו לגלות כי בעת שתרכשו בגדי יד שנייה, תוכלו להוזיל את העלות על הוצאות הבגדים. לעתים מדובר על חיסכון אדיר שיכול להגיע למאות שקלים כאשר מדובר על פריטים יקרים במיוחד, ולעתים מדובר על עשרות שקלים לפריט, שבחישוב כולל עם קניית פריטים רבה, ניתן להגיע לחיסכון גדול ומשמעותי.

רק לך יש את הבגד הזה

כאשר מדובר על אופנה לנערות, מדובר בראש ובראשונה על אופנה שמבקשת לתת לנערות את התחושה שהן מיוחדות. המון בנות מוצאות באופנה ובבגדים שהן לובשות, דרך לבטא עצמן, ועל כן הן רוכשות המון בגדים. בעת שמבצעים רכישת בגדים ברשתות השונות, הרי שסביר שבנות נוספות ילבשו את אותו הבגד. המשמעות היא שהייחוד והרצון להיות אינדיבידואל המבטא עצמו באמצעות הבגד, נפגם בעת שבאותו החדר מישהו לובש את אותו הבגד. עם רכישת פריטי יד שנייה, הסבירות שתראי מישהי נוספת עם אותו הבגד שואף לאפס. פריטי היד השנייה הם לרוב פריטים ישנים מאד, או כאלו שנרכשו לפני מספר עונות. מחפשת להיות מיוחדת ולהיות בעלת שיק האופייני רק לך? בגדי היד השנייה הם הפיתרון המושלם עבורך גם מבחינת המחיר וגם מבחינת ייחוד ההופעה.

התרפקות נוסטלגית ונעימה

המון בגדים המגיעים למכירות היד השנייה הינם בגדים בני עשרות שנים. מדובר על מגוון רחב של פריטים שיכולים להיות בני מספר שנים ולעתים בני עשרות שנים – כך שבתוך הבגד מקופל גם מימד סנטימנטלי רב. כיום ישנה מגמה רווחת והיא להתרפק על העבר ולהנות מפס הקול של הנוסטלגיה. בגדי היד שניה מאפשרים לעשות זאת ומעניקים משב רוח קסום מתקופות שונות, וייתכן ואפילו ישנן בנות שנולדו אחרי הבגד.

תורמים לאיכות הסביבה

במקום לזרוק את הבגד, נשים רבות מעבירות את הפריטים לחנויות יד שנייה. המשמעות היא שבגדי היד השנייה ידידותיים לסביבה ומייצרים סביבה ירוקה יותר. אין צורך למחזר, אין צורך להשליך לפח – כל שצריך הוא להעביר את הבגד הלאה.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים