כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כספות מעוצבות לבתים מעוצבים

כספת הינה מתקן שניתן למצוא כמעט בכל בית. מקום המסתור של המתקן הזה בדרך כלל אינו מתוחכם במיוחד, כמו גם המראה שלו. כיום ניתן למצוא בשוק כספות מעוצבות, המאפשרות הסוואה טובה של הכספת בתוך הבית, ובאותה מידה היא יכולה לתרום למראה הבית כולו. יתר על כן, מעצבי פנים ואדריכלים רבים משיקים כיום קו מוצרים לשמירה על בטחון הבית ובמקביל התאמה מושלמת לחרסינה באמבטיה או לצבע הפרקט.

08/01/2013

הצעות לעיצוב כספת

כספות לא חייבות להישאר בצבע המתכתי, הקר והמרתיע. אפשר לצפות אותן במגוון ציפויים, כגון ציפוי עץ, או ציפוי שיש. ניתן גם לצבוע אותן בצבע הקיר שבו הן מותקנות, ולהוסיף עליהן קישוטים התואמים את קישוטי הקיר. למעשה, עם קצת דמיון ניתן להגיע לשלל עיצובים מעניינים, שישתלבו, ואף ייבלעו, בתוך העיצוב של הבית. כספות מעוצבות תורמות לא מעט הן לעיצוב הבית והן לביטחון הכספת. בד בבד, עם ההתקדמות הטכנולוגית, הופכים חפצים שגרתיים וביניהם מנעולים וכספות לבית, לחפצי נוי המשדרים צבעוניות ואווירה חללית שלעיתים באה בהתאמה לחלל מודרני ולטכנולוגיה בבתים פרטיים או במשרדים מושקעים.

מסווים את הכספת בעיצוב הבית

מסווים את הכספת בעיצוב הבית
הקווים המנחים בעיצוב כספת צריכים להיות כאלו שיאפשרו להסוות אותה היטב. חשוב לזכור שכספת, ובמיוחד ביתית, מספקת את ההגנה הטובה ביותר כשלא רואים אותה. אם גנבים מאתרים את המתקן הזה, רוב הסיכויים שהם כבר יגיעו למה ששמור בתוכו. העיצוב מאפשר להסוות את הכספת, כך שאף אחד לא יעלה בדעתו שמדובר בעצם בכספת. אחת השיטות היא להתקין את המוצר בתוך הקיר, ולהעניק לו מראה של ארון או בר משקאות (בהתאם לגודל המתקן). רוב הסיכויים הם שגנבים לא יתעניינו בבר משקאות חריפים, ויתמקדו בחיפוש אחר הכספת המסורתית. אפשרות נוספת היא לעצב את המתקן הזה בצבע של הקירות, ולהוסיף לה מדבקות או טפטים שיש על הקירות. ככל שהכספת תוסתר טוב יותר, כן תהיה מוגנת יותר. ישנן גם כספות שנראות כפריט רהוטי, כגון שידה תמימה או שולחן לקפה שבתוכו מוצפנת כספת ממוגנת היטב. אלמנט ההפתעה חשוב לא פחות בהסתרת חפצי הערך שלנו.

חושבים על עיצוב הבית

באף בית אין חדר שבו כספת גדולה, מגושמת וקרה תיראה טוב. לעומת זאת, ארון מעוצב, בר משקאות או נישה המשתלבת היטב בעיצוב מזנון הגבס – אלו הם אביזרים טבעיים לבית, שיכולים לתרום הרבה לעיצובו. מומלץ לחשוב על הכספת כבר בשלבי העיצוב של הבית, כך שאם אתם יודעים שתזדקקו למתקן הזה, כדאי ליידע על כך את האדריכל או את מעצב הפנים. אנשי המקצוע תמיד יוכלו לייעץ ולהמליץ על כספות מעוצבות שלא יפריעו לעיצוב הכללי של הבית, וגם לא יבלטו לעיני זרים.

הסוואת הכספת עדיפה על הסתרתה

כשגנב נכנס הביתה, הוא מחפש אחר הכספת באופן ייעודי. הוא לא מסתכל על אותן נישות וארונות מעוצבים, הוא מחפש בארונות, באזורים נסתרים ומזיז רהיטים ותמונות. אף אחד לא מעלה על דעתו שבעלי הבית ישאירו את חפצי הערך שלהם כשהם הלכה למעשה גלויים לעיני כל. אם אתם רוצים להסתיר היטב את הכספת, כדאי שתחשבו על כספת מעוצבת, המתאימה היטב למראה הכללי של הבית.
כספות מעוצבות מצריכות קצת דמיון, ואולי אפילו מעורבות של אנשי מקצוע. עם זאת, מתקן זה מסוגל לספק הגנה טובה יותר לחפצי הערך השמורים בתוכו. נקודה חשובה שנלקחת בחשבון הינה השלווה הנפשית שלנו , כחלק מהתהליך של התאמת כלל הפריטים אלו לאלו מבלי לקבל תכתיבים ואילוצים של יצרנים, כפי שהיה בעבר. היום יותר מתמיד, היצרנים השונים קשובים לכל גחמה שבאה ממקורות יודעי דבר העוסקים בתחום.

המאמר בחסות אבי הרשקו – מפתח הלב פריצת כספות
אבי הרשקו בגוגל פלוס
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים