כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ביטוח לחברות כוח אדם

חברות כוח האדם הן חברות שהולכות ותופסות נתחי שוק גדולים יותר ויותר בחברה המודרנית, ובהתאם לכמות המועסקים ההולכת וגוברת, חברת כוח האדם צריכה לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורה כלכלית – כולל התאמה של ביטוח לשירותיה.

21/06/2016

ראשית, נכיר באופן כללי את חברות כוח האדם ואת מודל ההעסקה באמצעותן

ראשית, נכיר באופן כללי את חברות כוח האדם ואת מודל ההעסקה באמצעותן
בישראל מודל 2016, חברות כוח אדם הולכות ותופסות נתחי שוק גדולים יותר ויותר בשוק ההעסקה. כיום, חברות רבות מעדיפות שלא להעסיק עובדים בהעסקה ישירה תחתיהן, אלא לפנות לחברות כוח אדם, שמעסיקות כמות גדולה מאוד של עובדים בתחומים מגוונים ביותר– החל מאבטחה וניקיון וכלה בהיי טק. כך, למעשה, מעסיקה חברה אנשי מקצוע איכותיים מבלי להיות מחויבת להם באופן ישיר, חברת כוח האדם מעניקה לעובדים שלה את כל זכויותיהם והיא זו שמשלמת להם את המשכורת באופן ישיר, ואילו חברת כוח האדם עצמה קוצרת את הרווחים הקטנים מהתשלום הגדול יותר שניתן לכל עובד ועובד, כך שכולם למעשה יכולים להרוויח. עם זאת, מודל העסקה שכזה מחייב את חברת כוח האדם עצמה להיערך למצבים כלכליים ואישיים שונים של עובדיה, באמצעות ביטוח לחברות כוח אדם.

למה חשוב לבטח?

חברת כוח אדם היא בסופו של דבר חברה שכל עיסוקה הוא העסקה של עובדים, וכפי שידוע לכולנו כוח אדם הוא בסופו של דבר משאב, שיכול גם להיפגע. במצבים שכאלה, כיוון שהמעסיקה הישירה של העובד היא חברת כוח האדם ולא החברה שבה הוא עובד באופן מעשי, הרי שהפגיעה הכלכלית לעתים קרובות נספגת על ידי חברת כוח האדם, שצריכה להעניק לעובד את זכויותיו הסוציאליות השונות, מבלי שהיא עצמה מקבלת כל פיצוי על מצב זה. גם במצב שבו עובדים פוגעים בתנאי ההעסקה שלהם, כמו היעלמות או חוב כלפי המעסיק, הרי שביטוח לחברות כוח אדם הוא החלטה כלכלית ראויה שמגבה את ההשקעה בכל עובד ועובד.

אילו ביטוחים רלוונטיים?

ישנם מספר מסגרות ביטוח לחברות כוח אדם, שמוכיחות את עצמן כאפקטיביות וחשובות עבור חברות אלה. ביטוחים אלה יכולים להיות ביטוחי ריסק הכוללים כל נזק שיכול להיגרם לעובדי החברה בתשעת חודשי העסקתם הראשונים, מתאונות עבודה ועד מוות חס וחלילה. ישנן גם מסגרות ביטוח פנסיוני עבור חברות כוח אדם, וכן מסגרות של ביטוח צד ג', ביטוח חבות מעבידים, ביטוח נכסים, ביטוח רווחים ועוד.

בניהול של חברת כוח אדם, אתם צריכים לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורכם ועבור עובדיכם

חברות כוח אדם צריכות להשקיע היטב במשאב החשוב ביותר שלהן – כוח האדם עצמו. עם זאת, חשוב להשקיע בגב הכלכלי במצב שבו משאב זה נפגע, ואת זה עושים באמצעות ביטוח לחברות כוח אדם – מסגרות ביטוח פשוטות ואיכותיות שקיימות כיום בשפע.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים