כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי תואר ראשון לסטודנטים בעלי לקויות למידה

רבים הם הסטודנטים אשר סובלים מלקויות למידה ברמה כזו או אחרת. אין ספק שמדובר במשימה הרבה יותר קשה בעבור אותם סטודנטים לצלוח את לימודי התואר הראשון. אם גם אתם סובלים מליקוי למידה, תנו לנו לומר לכם שיש פתרונות בשבילכם ושהסיכויים שתצליחו לצלוח את התואר הראשון שלכם בהתאם לציפיות שלכם הם גבוהים מאוד, אם רק תשקיעו היטב.

22/06/2016

אז מה ניתן לעשות בכדי להקל על ליקויי הלמידה?

אז מה ניתן לעשות בכדי להקל על ליקויי הלמידה?
במידה ואתם סובלים מלקויות למידה, אל חשש, ישנם לא מעט דברים שתוכלו לעשות בכדי לטפל בבעיה ולהקל על עצמכם רבות בכל הנוגע ללימודים סטודנטיאליים מוצלחים של תואר ראשון.

שימוש בריטלין

התרופה הנפוצה ביותר לשיפור הריכוז והחדות המשווקת בארץ הינה ריטלין. מדובר בתרופה פשוטה אשר עוזרת לסטודנטים רבים ברחבי הארץ להתמודד עם העומס הרב שבלימודי תואר ראשון ולהתרכז כראוי בשעות בחינה או בשעות מאומצות של למידה ממושכת. אנו ממליצים לעשות שימוש בתרופה אך ורק לאחר התייעצות עם הגורמים הרפואיים הרלוונטיים. ליקויי למידה זה דבר שיש לקחת בכובד ראש.

פירות וירקות

לאורך העשורים האחרונים נערכו אינספור מחקרים שהוכיחו את יעילותם של פירות וירקות רבים בשיפור תפקוד המערכת הקוגניטיבית, הזיכרון והפוקוס הכללי. כך שאם אתם רוצים לתת צ'אנס טבעי לשיפור הבעיה שלכם והתמודדות יעילה איתה, אנו ממליצים לכם בחום להעשיר את התפריט התזונתי בשפע של פירות וירקות מכל הצבעים.

תוספים

בשוק התרופות של היום נמכרים לא מעט תוספים שמתיימרים לשפר את היכולת שלנו להתרכז ולהתמודד עם משימות ומטלות קשות שמצריכות ריכוז לאורך זמן. אתם יכולים לעשות שימוש בתוספים פופולאריים שמוכחים לשיפור הזיכרון והתפקוד הקוגניטיבי, כמו אומגה 3 למשל. לצד זאת נמכרים עוד לא מעט תוספים מעניינים שכדאי לכם לבדוק, להתעניין ולהתייעץ עם רופא המשפחה שלכם לגביהם.

תואר שמתאים לכם

חשוב מאוד שתבחרו לעשות תואר ראשון במקצוע שמתאים לאופי שלכם וליכולות הלימודיות שלכם. התמודדות עם ליקויי למידה כרוכה במחשבה מקדימה והבנה של היכולות שלנו להתמודד עם משימות ברמה כזו או אחרת.
כך שאם למשל אתם סובלים מבעיה של ליקויי למידה ואתם חשים שהצד הריאלי הינו הצד החלש שלכם, אזי כנראה שעדיף שלא תחשבו על למידה של תואר ראשון במתמטיקה, פיזיקה או מדעי המחשב. אם אתם מרגישים שאתם אוהבים מקצוע מסוים, אך הביצועים שלכם בו לא מספיק טובים, יכול להיות שפשוט כדאי שתוותרו עליו, וזאת בכדי למנוע מצבים לא נעימים של חוסר הצלחה.

התייעצות עם גורם מקצועי

בכל אופן, אם אתם מרגישים אהבה עזה לתחום שאתם לא בהכרח מצטיינים בו, מומלץ שתתייעצו עם הגורמים המתאימים בפקולטה ותשאלו אותם בנוגע לדעתם האישית בכל הקשור לאפשרות שתצטרפו ללימודים כאלו ואחרים, למרות הקשיים שאתם חווים.

בחירה נבונה היא המפתח להצלחה

חשוב מאוד שתזכרו שהתמודדות עם ליקויי למידה זו התמודדות יומיומית. בעזרת עבודה נכונה והבנה של היכולות האישיות שלכם אנו בטוחים שתוכלו להצליח בסופו של דבר בדרך כזו או אחרת. כל שעליכם לעשות זה לבחור במסלול הנכון שמתאים ליכולות שלהם, ולצד זאת לוודא שאתם עושים הכל בכדי לשפר את הריכוז שלכם בזמן הלימודים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים