כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים למעבר למשרד ביתי

משרד ביתי יכול לחסוך בהוצאות שכירות ולשפר משמעותית את התפוקה של עצמאיים, בעלי עסקים קטנים ואנשים פרטיים שמחפשים השלמת הכנסה. במאמר הבא נסביר כיצד בונים את המשרד הביתי ועל מה כדאי לשים דגש.

22/06/2016
עבודה מהבית דורשת התאמה של משרד ייעודי. בעזרת המשרד ניתן לבצע עבודה שוטפת ולשפר את התפוקה, תוך כדי חיסכון בהוצאות על שכירות. כל חדר בבית יכול להפוך למשרד נוח במידה ומבצעים את ההתאמות הנכונות. כמו כן, עבודה מהבית היא פתרון מצוין לעצמאיים, בעלי עסקים קטנים שלא צריכים לשכור משרד יקר ואנשים פרטיים שרוצים להשלים הכנסה. הנה כמה טיפים חשובים לבניית משרד ביתי.

הפרידו בין החלל הפרטי והעסקי

חשוב מאוד להפריד בין החלל הפרטי והעסקי בתוך הבית וכך למנוע עוגמת נפש ובעיות ריכוז. ניתן לבצע את ההפרדה באמצעות התקנת דלתות מיוחדות למשרד או חציצה ברורה בעזרת רהיטים ועיצוב. ההפרדה חשובה גם עבור הורים לילדים שלא מעוניינים שיפריעו להם במהלך העבודה.

התייעצו עם חברה מקצועית לגבי מעבר משרד

במידה ואתם מעבירים את המשרד הקיים לבית, תצטרכו לדאוג להובלה מסודרת. חברה מקצועית יכולה להציע לכם מעבר משרד במהירות וביעילות ולסייע לכם להתמודד עם בעיות טכניות. שירותים כאלה כוללים בדרך כלל פירוק רהיטים וארונות, אריזת ציוד ובמידת הצורך גם התקנת פתרונות אחסון בבית.

שימו דגש על תאורה טבעית ומלאכותית

התאורה תקבע כמה שעות תוכלו לעבוד בתוך המשרד. בעוד רוב המשרדים הרגילים מעוצבים עם גופי תאורה מיוחדים, בבתים פרטיים קשה יותר להשיג אותם. הפתרון הוא לשלב בין תאורה טבעית ומלאכותית ולמקם את המשרד בחדר עם חלון.

שמרו על סדר וארגון

המשרד צפוי להכניס לבית שלכם מאות מסמכים, דפים, חוברות וטפסים. עליכם לשמור על סדר וארגון על מנת למנוע זליגה של המסמכים העסקיים למסמכים הפרטיים, בין היתר על ידי שימוש בארונות ותיקיות מיוחדות. נסו לשמור על סדר וארגון לכל אורך העבודה ותיהנו מסביבה נעימה ונוחה יותר.

כמה יעלה לבנות את המשרד?

לא חייבים לשאת בהוצאות של עשרות אלפי שקלים על מנת להסב חדר מסוים בבית למשרד. אפשר להתחיל בהתאמות ספציפיות בלבד, להוסיף שולחנות וכסאות לפי הצורך ולקבוע את מסגרת התקציב על פי הדרישות החדשות. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע שמכירים את התחום ולשאוב השראה מדוגמאות לעיצוב משרדים ביתיים באינטרנט. במידה והתקציב שעומד לרשותכם מוגבל, תוכלו לנצל חלל עבודה פתוח כדי להסב אותו למשרד באמצעות שולחן וכיסא מחשב בלבד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים