כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עוברים דירה? כל הציוד שכדאי שיהיה לכם

מעבר דירה הוא לא רק תהליך שעבורו אתם צריכים כוח אדם של חברת הובלות, אלא גם כמות לא מבוטלת של ציוד שבו תעשו שימוש בתהליך המעבר.

22/06/2016

לדאוג לפרטים הקטנים

לדאוג לפרטים הקטנים
כל מי שעובר דירה בזמן הקרוב, או שעבר דירה במהלך השנים האחרונות, בוודאי יודע לספר שלא מדובר פה בתהליך הפשוט ביותר שניתן לעבור בחיי היום יום שלנו. לא בכדי מדובר בתהליך שאנשים לא מעבירים את עצמם לעתים קרובות, וכאשר אנחנו עוברים דירה אנחנו עושים זאת בדרך כלל בכדי לשדרג את איכות החיים שלנו או בכדי להתאים את עצמנו כלכלית לצרכים היום יומיים שלנו. תהליך זה הוא לא קצר והוא מסובך, בשל המאמץ הלא מבוטל והדאגות הרבות המתלוות אליו, וספציפית לכל מה שנוגע להובלה החפצים השונים שלנו לדירה החדשה. עבור הביצוע הנכון ביותר של תהליך זה, משלב האריזה ועד שלב הפריקה וההכנסה לדירה החדשה, חשוב לא רק לפנות לחברת הובלות איכותית, אלא גם לקבל ממנה ציוד רלוונטי וחשוב עבור תהליך המעבר.

קרטונים

הציוד הבסיסי ביותר שנחוץ עבור תהליך של מעבר דירה הוא ללא ספק ארגזי קרטון. כל תהליך מעבר באשר הוא זקוק לכמות מספקת של קרטונים בכדי לבצע אריזה איכותית ונוחה של כל הציוד והחפצים שלנו. בהקשר זה, חשוב להקפיד על שני דברים עיקריים – שימוש בקרטונים איכותיים ויציבים, חדשים, שמגיעים אלינו מחברת ההובלות ומתאימים בעמידותם לציוד הרב שאנחנו מכניסים אליהם, שלעתים קרובות גם לא יהיה קל כלל וכלל. הדבר השני הוא ההתאמה שלהם מבחינת כמות וגודל להיקף מעבר הדירה ולגודלם של החפצים השונים הנארזים בהם.

חומרי אריזה

חומרי אריזה שונים הם בעיקר כל מה שנחוץ בכדי לסגור את ארגזי הקרטון בצורה איכותית כך שהם לא יפתחו בכל מקרה שלא יהיה, ולעטוף את החפצים הרלוונטיים לעיטוף. כך, דרושה כמות מכובדת של ניילונים לפי מטר, ונדרשים גם לאריזה דבקים וסרטי הדבקה מקצועיים שיסגרו את הארגזים.

ציוד מגן

ישנם חפצים שאתם אורזים ומעבירים, שיש להגן עליהם בכדי למנוע שבירה ונזקים. החפצים השבירים הללו צריכים להיעטף בציוד מגן כזה או אחר, כמו לדוגמה ניילון בועות, שמתאים עבור הגנה על חפצים שבירים.

בקשו ציוד מחברת ההובלות

לפני שאתם מבינים כי אתם לא ערוכים דייכם לתהליך המעבר, ודאו כי יש לכם את כל הציוד הנחוץ לכם. חשבו על שלבי המעבר השונים, משלב האריזה דרך שלבי ההובלה עצמם ועד שלב הפריקה, ודעו לקבל מחברת ההובלות את כל מה שנחוץ לכם בכדי להניע את התהליך כמו שצריך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים