כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לבחירת כורסאות טלוויזיה מושלמות

איך אתם אוהבים לשבת ולצפות בטלוויזיה? מהי הדרך העדיפה עבורכם לנוח בסלון? גם מי שמחפש כורסאות טלויזיה במבצע או כורסאות טלויזיה עודפים, ימצא דגמים נהדרים - עם ריפודים מפנקים, עם תוכניות לעיסוי הגוף, עם תמיכה מושלמת לרגליים, ועוד.

22/06/2016

גודל בחדר

שימו לב שכשאתם מחפשים למשל כורסאות טלוויזיה רגילות או במבצע, יש לנו לעתים נטייה לחפש את הדגמים הגדולים ביותר. אבל אל תשכחו שכורסה גדולה גם תופסת לא מעט מקום בתוך הסלון שלכם והיא עלולה אף להשתלט עליו מבחינת הנוכחות שלה. לכן, ערכו קודם כל מדידות בתוך הסלון שלכם, ועשו חישוב מהו הגודל הממוצע של הכורסה שתתאים לסלון ולא תהיה גדולה מידי. זה יעזור לכם לסנן לא מעט הצעות.

הגודל קובע נוחות

הגודל קובע נוחות
מעבר לכך, הגודל של כורסאות טלויזיה גם תלוי בנוחות שלכם. יש לנו נטייה לחשוב שהכורסאות הגדולות הן הנוחות ביותר - אבל זה לא בהכרח המצב! לעתים בתוך הכורסה הגדולה יש לנו תחושה שאנו "שוקעים" יותר מידי, והגוף לא באמת מקבל את התמיכה שהוא זקוק לה. לכן, התנסו בעצמכם בישיבה על הכורסאות וודאו שהן לא גדולות מידי.

חפשו את המבצעים

זה רעיון טוב מאד לצאת ולחפש כורסאות טלויזיה במבצע, בעיקר כי היום יש כל כך הרבה אפשרויות! אין סיבה בהכרח לשלם 25 אלף ש"ח על כורסת טלויזיה, פשוט כי יש כל מיני הצעות שיכולות להיות משתלמות יותר. עם זאת, כשאתם ניגשים לבחור כורסאות טלויזיה, שימו לב שלא כל מבצע הוא בהכרח טוב. ודאו שבכל מקרה הדגם הוא מטעם מותג איכותי, ושאתם מקבלים עליו אחריות.

ממה היא עשויה?

זה נכון תמיד כשבוחרים כורסה, ועל אחת כמה וכמה כשאתם צריכים לבחור כורסאות טלויזיה. יש כורסאות שעשויות מבד, יש כאלה שעשויות מעור, יש שעשויות מזמש, יש שעשויות מחומר דמוי עור, וכיו"ב. שימו לב כי לרוב כורסאות הבד הן נוחות יותר, אך לכורסאות העור יש מראה יוקרתי יותר והן עמידות במיוחד - ואתם צריכים לחשוב מהי ההעדפה שלכם.

תוכניות העיסוי

- לרוב, כורסאות טלויזיה יגיעו יחד עם תוכניות עיסוי. שימו לב שהתוכניות הן לשביעות רצונכן - שיש אפשרות לשלוט על העוצמה, שהחלקים בגוף שחשובים לכם יקבלו טיפול הולם, ושבאופן כללי התוכניות הן לשביעות רצונכם.

קחו את הזמן

ממש כשם שהכורסה עצמה אמורה לסמל נינוחות, כך גם תהליך הבחירה שלכם לא צריך להיות לחוץ. במקום זה, הקדישו את הזמן המתאים לבחור בין שפע הדגמים, כדי שזו תהיה רכישה משתלמת.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים