כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עוברים דירה? וודאו שבוצעה הדברת ג'וקים

עוברים דירה? וודאו שבדירה החדשה אין מזיקים וחרקים, במיוחד אם אתם עוברים לדירת קרקע. אחרת אתם עלולים לסבול ממצב לא נעים של מלחמה בחרקים בדירה.

23/06/2016

הדברה של ג'וקים היא אחד הפרטים החשובים ביותר

הדברה של ג'וקים היא אחד הפרטים החשובים ביותר
כשאתם עוברים דירה, אתם צריכים לוודא שכל פרט ופרט בדירה החדשה מוכן לכניסתכם אליה תהליך של מעבר דירה הוא לא תהליך פשוט משום בחינה. בסופו של דבר, גם אם לא מדובר במעבר רחוק מאוד או במעבר ממקום בו חיינו זמן רב, מדובר בשינוי מהותי ביותר של שגרת החיים שלנו ושל סביבת החיים הבסיסית ביותר שלנו, ושינוי משמעותי שכזה הוא אף פעם לא פשוט ותמיד ישנה תקופה של הסתגלות אליו. ההסתגלות הזאת הופכת למסובכת פי כמה וכמה, כאשר הדירה החדשה לא מתאימה בתשתיות שבה ובמרכיבים הבסיסיים ביותר שלה, לאיכות החיים שאנחנו רוצים שתהיה לנו. כעת, חשוב להבין כי איכות חיים בדירה חדשה היא לא מכשירי חשמל יוקרתיים או עיצוב ברמה הגבוהה ביותר, אלא פשוט מרכיבים בסיסיים של סביבת מחייה נוחה ונעימה, כמו לדוגמה היותה של הדירה סביבה נקייה ממזיקים ובעיקר מג'וקים. עבור מטרה זו, חשוב מאוד לוודא שמתבצעת הדברה ג'וקים בדירה בטרם תיכנסו אליה.

למה דווקא הדברת ג'וקים?

הדברת ג'וקים היא נחוצה ביותר לביצוע בכל דירה אליה אתם נכנסים, ויש לכך סיבות טובות מאוד. בתור התחלה, אם הדירה עמדה ריקה בטרם נכנסתם אליה, וגם אם מדובר בדירה חדשה לחלוטין שזה עתה חוברה לתשתית של צנרת, הרי שבהחלט יתכן שיש בה ג'וקים שהגיעו לסביבתה וקיננו בה. הדבר נפוץ מאוד בדירות חדשות, וכאשר מדובר בדירות שעמדו ריקות וצברו לכלוך ללא שימוש בצנרת, הדבר הגיוני גם כן. בגלל שעצם הסיכון עצמו של ג'וקים הוא נרחב ביותר בהרבה מאוד דירות אליהם תעברו – כך גם חשיבות ההדברה משמעותית ביותר.

מה חשוב לוודא?

הדברת ג'וקים צריכה להתבצע בדירה החדשה אליה אתם עוברים בטרם אתם נכנסים אליה, שכן אתם צריכים להיכנס לדירה שכבר מודברת ושאין בה עוד שרידים להדברה עצמה. חשוב מאוד לוודא שמתבצעת הדברה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר, וכי כל נקודות התורפה – יציאות הצנרת, חריצים שונים וכדומה – מקבלות את הטיפול הראוי להן. אם יש לכם ספק בדבר ביצוע ההדברה בכלל או בדבר הביצוע המקצועי שלה על ידי שירות המתמחה בתחום, אל תשאירו מקום לאותו הספק ותפנו בעצמכם לשירות מקצועי בתחום.

ופנו לשירות הדברה איכותי שיבטיח לכם איכות חיים

כיום, קיימים בשוק שירותים איכותיים ביותר של הדברת ג'וקים, שמתאימים לצרכים של כל דירה וכל בית את ההדברה האיכותית ביותר שמתאימה לה, ומבטיחים סביבה נקייה מג'וקים לחלוטין בדירה אליה אתם עתידים להיכנס. כדאי לפנות לשירותים שכאלה עבור הדירה החדשה שלכם – בין אם באחריות של הדיירים הקודמים או של בעלי הדירה, ובין אם תיקחו את האחריות הזאת לידיים שלכם ותדעו לחייב על כך את בעל הדירה או הדיירים הקודמים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים