כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

נקיון רצפות בפוליש

עבודת פוליש היא שמפרידה בין הרצפה המוכרת שלכם לפנטזיה הנוצצת על ריצוף חדש ומלא ברק, ממש כמו במגזין. ביצוע פוליש הינו הרבה יותר מעוד עבודת ניקיון – זהו חידוש של ממש במראה הבלטות הקיימות.

08/01/2013
במגזיני עיצוב וסטייל תמיד מופיעות תמונות של חללים מסוגננים שהריצוף בהם מבריק להפליא, כה נוצץ ומלא בוהק, שכל מראות החלל כולו משתקפים במרצפותיו. לא משנה כמה תנסו לשפשף את הבלטות ובאילו חומרי ניקיון תשתמשו, נדמה שזוהי משימה בלתי אפשרית לקלף את פגעי השחיקה של שנים על שנים וליצור את היופי הזה, שאתם חושדים שיכול להתקיים רק בריצוף חדש לחלוטין.

אך לא ולא! גם אתם, בבית, במשרד או בעסק, יכולים לקבל את האפקט המבהיק המבוקש וזאת מבלי להחליף את הריצוף – כל שדרוש לכם הוא הזמנת ניקיון פוליש.

להחליף ישן ושחוק במראה חדש ומבריק

להחליף ישן ושחוק במראה חדש ומבריק
תכשירי הניקיון יכולים להבטיח לכם הבטחות מפה ועד שם, אך יכולתם מוגבלת. גם כאשר הם מסירים לכלוך ביעילות מהבלטה, סימני הזמן הזעירים שיצרה השחיקה עליה עדיין שם. סימנים אלו הינם שריטות, נקבוביות ושאר מפגעים בפניהן החלקות של המרצפות, שלתוכם חודר אבק ומרחוק הם כמו יוצרים דוק אפרורי שחוק על מראה הריצוף.

עבודת פוליש מתמקדת בדיוק בסימנים אלו: בעזרת מכונה מיוחדת וחומרים ייעודיים לתהליך זה, הרצפה עוברת קרצוף וליטוש צמודים ויסודיים, שממש מחליקים את פני השטח מחדש וכך, למעשה, מסלקים את תלאות הזמן ומפגעי השחיקה. זוהי עבודה טכנית מיוחדת, הדורשת ידע מקצועי ומיומנות בשימוש במכשור מתאים. זאת גם בשל העובדה שריצופים שונים מחייבים עבודות פוליש וליטוש רצפות מסוגים שונים, במינון אחר של חומרים שונים ובצורת עבודה אחרת.

כל המתואר להלן הוא החלק העיקרי אך לא היחיד בעבודת הפוליש: כדי לתת לה את הטאץ' הסופי המנצח, מכוסה הריצוף בשכבות הגנה, שבתוכן גם אצור אותו בוהק מבוקש.

הגימור המושלם

אחרי שהמרצפות הגיעו לרמת הליטוש הרצויה, זהו הזמן למרוח עליהם וקס או לבצע הברקה קריסטלית, זאת בהתאם לצורך ולעלות הרצויה:

פוליש וקס הינו פופולארי מאוד בזכות היותו מוצע במחיר נוח יותר. הוא מבוסס על וקס שעוותי, שלו תפקיד כפול: הן הגנה מפני שחיקה והן הברקה.
פוליש קריסטלי, הידוע לעתים גם כהברקה קריסטלית, מציע תמורת מחיר גבוה יותר יישום הגנה רב שכבתית המוחדרת באמצעות חום. התהליך ארוך ומורכב יותר, אך הגימור בעל עמידות רבה יותר מווקס, ועל כן מתאים לחללים ציבוריים שמועדים לרמות שחיקה גבוהות יותר. במגזר הפרטי, עבור בתים ודירות, לרוב מעדיפים שימוש בפוליש וקס מטעמי עלות ביחס לתועלת.
שכבת המגן שומרת על התוצאות המרשימות לזמן ארוך יותר. מומלץ לבצע פוליש אחת למספר שנים, בכפוף לרמת השחיקה ולמצב הרצפה במקום – כך תוכלו שוב ושוב לחדש להפליא את מראה הריצוף, בעלות מזערית ביחס להוצאה על ריצוף חדש לגמרי.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים