כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היכן מומלץ לחפש בית למכירה בארסוף?

יישוב ארסוף הוא אחד מהישובים העשירים והמרשימים ביותר בישראל, הישוב ממוקם על צוק כורכר בגובה 35 מטר, בשטח אשר משתרע על 250 דונם אשר נחשבים לאדמות היקרות בישראל.

27/06/2016

לגור בארסוף

הישוב שייך למועצה האזורית חוף השרון וממוקם סמוך לקיבוץ שפיים. ישוב ארסוף מחולק לשתי שכונות, ארסוף ים וארסוף קדם, בשתי השכונות יש אך ורק מבני מגורים, אין בהם מבני ציבור ואין תחבורה ציבורית שמגיעה ליישוב. בסך הכל מתגוררים ביישוב 41 משפחות. למרות המספר הנמוך, יחסית, של כמות המשפחות אשר מתגוררות ביישוב, מה שמלמד גם על כמות נמוכה של מבני מגורים אשר שוכנים בו, הרי מי שמחפש בית למכירה בארסוף או להבדיל בית להשכרה, יוכל למצוא. זאת משתי סיבות עיקריות, ראשית, מעת לעת משפחות מסוימות עוזבות את המקום ועוברות להתגורר ביישובים אחרים, שנית, ישנן משפחות שמשכירות את הבתים שם לתקופות ארוכות, עם זה בגלל שהן עצמן מתגוררות במקום אחר או מאחר ומדובר בתושבי חוץ שאינם גרים כלל בארץ ורק מחזיקים בנכס לצורכי השקעה.

כיצד מחפשים בית למכירה בארסוף?

כיצד מחפשים בית למכירה בארסוף?
בדומה לחיפוש בתים למכירה ביישובים אחרים, הרי שעומדות לפנינו מספר אופציות כיצד לחפש בית למכירה בארסוף. אנחנו נתמקד בכל אחד מן האופציות ונבחן איזו מהן הכי טובה ונכונה.

חיפוש בית למכירה באמצעות האינטרנט

יש לציין, בזמן שבמרבית היישובים, כולל יישובים ברמה סוציו אקונומית גבוהה, נוכל למצוא בתים רבים למכירה בעזרת האינטרנט, הרי שבמקרה של ארסוף, זה יהיה פחות סביר שנמצא כך בית. הסיבה היא, שמרבית המשפחות שמתגוררות שם, לא ירצו למכור את הבית שלהן דרך הרשת, אלא יעדיפו שגורם מוסמך יטפל בעסקת התיווך והמכירה. בדרך כלל מי שמפרסם בית למכירה באינטרנט, הוא מי שרוצה להתעסק במכירה שלו באופן עצמאי. סביר להניח שמפאת רצון שלא לבזבז זמן יקר וכן מפאת הרצון למקד את המכירה לגורמים רלוונטיים, הרי שהם מעדיפים לבצע את המכירה דרך גורם יותר ממוקד.

חיפוש בית למכירה באמצעות מתווכים וסוכנויות

מרבית האנשים אשר מציעים בית למכירה בארסוף, ישתמשו, סביר להניח, במתווכים ואנשי מקצוע, כמו סוכנויות מכירה שונות, על מנת למכור את ביתם. אותם מתווכים יראו את הבית לרוכשים פוטנציאלים, יבצעו את המו"מ, ויסגרו איתם את העסקה בהתאם לתנאים שדורש המוכר. ההבדל בין מכירת נכס בצורה זו לבין מכירת נכס באמצעות האינטרנט הוא, שכאן מדובר על גורמים יותר ממוקדים, שעובדים באופן ישיר עם קהל אשר מסוגל להרשות לעצנו לרכוש נכס בארסוף.

עוד דרכים לחיפוש בית בארסוף

דרכים אחרות, אפשריות, לרכישת בית בארסוף, היא דרך מכרים, קרובי משפחה או חברים, שמכירים גורמים שמוכרים נכסים בישוב או דרך העיתונות. מדובר בשני גורמים פחות שימושיים מאשר האינטרנט או מתווכים, ולו מהסיבה שבשביל הגורם הראשון, צריך להכיר אנשים ביישוב ולא כל אחד אכן מכיר כאלה, וביחס לפרסום בעיתונות, הרי שלא בכל עיתון ניתן לפרסם ובוודאי שלא להגיע לקהל היעד המצופה.

פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים