כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישת קונסולת אקס בוקס וואן יד שנייה

בעולם קונסולות המשחק, אקס בוקס וואן תופסת מקום של כבוד כאחת הקונסולות החדישות ביותר בימינו והאיכותיות ביותר אי פעם. אם אתם רוצים לרכוש קונסולה שכזו מיד שנייה, חשוב לעשות זאת נכון.

27/06/2016

קצת על קונסולת האקס בוקס וואן, והחידושים הרבים שהיא הביאה לשוק הקונסולות של ימינו

קצת על קונסולת האקס בוקס וואן, והחידושים הרבים שהיא הביאה לשוק הקונסולות של ימינו
עולם קונסולות המשחק הוא אחד העולמות התחרותיים יותר והמשמעותיים ביותר בסביבה הטכנולוגית והמודרנית של ימינו. מספר חברות ענק בשוק, כשהבולטות שבהן הן סוני, מייקרוסופט ונינטנדו, מתחרות אחת עם השנייה באופן קבוע בניסיון להוציא את קונסולת המשחק האיכותית ביותר, חווית המשחק השלמה והחדשנית ביותר, והחידושים שיכריעו את הכף לטובת כל אחת מהן. לקראת סוף שנת 2013 השיקה מייקרוסופט קונסולה יוקרתית וחדישה שגורמת עד היום ליותר ויותר אנשים להכריע את הכף לטובתה במאבק זה – ואנחנו מדברים כמובן על קונסולת הדור השמיני של מייקרוסופט, שידועה גם בתור Xbox One.

חווית משחק מיוחדת

קונסולת אקס בוקס וואן הציעה חוויות משחק ייחודיות וראשוניות עבור הגיימרים הרבים שרכשו אותה עם השקתה – בקר חדיש עם ארבעה מנועי רטט, איכות שמע ואוזניות ברמה הגבוהה ביותר, קישוריות חלקה המנצלת טכנולוגיית שיקוף לשליטה על הבקר והקינקט (שעבר גם הוא שדרוג עוצמתי וחד ברמה הגבוהה ביותר כמצלמת משחק), ועוד פיצ'רים רבים. כיום, כמעט שלוש שנים לאחר מכן, החלו מכשירי האקס בוקס וואן גם להימכר ביד שנייה – ואם אתם שואפים לחסוך ולרכוש קונסולה איכותית מיד שנייה, הנה מה שצריך לדעת.

האם משתלם לרכוש מיד שנייה?

בשורה התחתונה, רכישה של קונסולת משחק היא רכישה שצריכים להיות שלמים איתה, שכן הקונסולה משמשת אותנו למעשה זמן רב יותר מכפי שכמעט כל מכשיר בידור אחר משמש אותנו – בוודאי יותר ממחשבים. משום כך, רק אם אנחנו בטוחים שהאקס בוקס וואן שאנחנו רוכשים מיד שנייה הוא תקין לחלוטין ובמצב ללא רבב, אכן מדובר בעסקה משתלמת. בכל מצב אחר, בהחלט יהיה כדאי יותר להשקיע מעט יותר ולרכוש מכשיר חדש, שישמש אותנו בצורה איכותית יותר לאורך כמה שיותר זמן, עם אחריות של יבואן וכדומה.

אז איך בודקים?

ראשית כל, לפני שאתם קונים אקס בוקס וואן מיד שנייה חשוב מאוד לבדוק אותו בצורה הפשוטה ביותר – על ידי ניסוי כלים. כשאתם מנסים את האקס בוקס ומוודאים שכל הבקרים אכן במצב תקין ומגיבים כפי שהם צריכים להגיב, שמצלמת הקינקט מספקת את האיכות והדינמיות שהיא צריכה לספק, ושמדובר בקונסולה מקורית ולא בזיוף או חיקוי – אתם יכולים לקבל אינדיקציה לגבי מצב הקונסולה. יתרה מכך, חשוב לוודא כי הקונסולה מתאימה לשיטת השידור בישראל ולטלוויזיות המשווקות כאן – וגם כאן חשוב לבדוק ולנסות אותה. מעבר לכך, כדאי לבוא עם משחק או שניים משלכם ולוודא שהקונסולה עובדת ותקינה בכל תנאי – או לבדוק את קישוריות האינטרנט שלה בהתחברות לשרתי המשחקים השונים. כל הבדיקות הללו הן רלוונטיות וחשובות ביותר, שכן כולן תשפענה על חווית המשחק שלכם באופן שלילי אם הן לא תהיינה תקינות.

אם אתם רוצים לרכוש קונסולה איכותית, לפעמים כדאי להשקיע קצת יותר ולקנות מקורי

רכישה של קונסולת משחק מכל סוג, ושל אקס בוקס וואן על אחת כמה וכמה, היא רכישה שצריכה להתאים לכם ברמה הגבוהה ביותר, ולשרת אתכם לאורך כמה שיותר זמן בצורה איכותית ומהנה ביותר. משום כך, כשאתם רוכשים קונסולה, אם יש לכם ספק בדבר תקינותה והאחריות שתוכלו לקבל עליה – פשוט תקנו מקורי משירות איכותי בתחום, ואל תשאירו מקום לספק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים