כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד תוכלו להגן על דוד החשמל מאבנית?

הצטברות של אבנית פוגעת בתקינות דוד החשמל שלכם. האבנית גורמת לדוד לצרוך יותר חשמל ולעבוד ביעילות מופחתת. חשוב שתשמרו היטב על הדוד על מנת למנוע תקלות בעתיד.

28/06/2016

מניעת אבנית חוסכת חשמל ותקלות

מניעת אבנית חוסכת חשמל ותקלות
עבור מי שלא יודע בדיוק במה מדובר, נתחיל בלהסביר בדיוק מהי אבנית, כיצד היא נוצרת ומהן התוצאות האפשריות של היווצרות אבנית בתוך דוד חשמל. ובכן, אבנית היא למעשה שכבה מוצקה שמצטברת בתוך גופי חימום שונים, והחומר שיוצר אותה הוא למעשה גיר. הגיר מחלחל אל שכבת מי התהום שבסופו של דבר מגיעה למקורות המים שלנו, וכאשר היונים של הגיר מתחממים יחד עם חימום המים בדוד החשמל, הם מומסים ושוקעים מטה כך שהם יוצרים את השכבה שאנחנו מכירים בתור אבנית.

הגנה לשם יעילות גבוהה יותר

כאשר מדובר בדודי חשמל ולא בדודי שמש, הירידה ביעילות מתבטאת בזמני חימום גבוהים יותר באופן משמעותי לאחר הדלקת הדוד. משום כך, ברור מדוע אנחנו רוצים להגן על הדוד הביתי שלנו מאבנית בצורה הטובה ביותר, וכעת נבין כיצד לעשות זאת לאורך זמן.

מגן אבנית

אחד המוצרים המובנים מאליהם עבור הגנה על דוד חשמל מפני אבנית הוא המוצר שמוכר בתור מגן אבנית. מוצר זה הוא למעשה סוג של פילטר, שיודע למשוך בצורה מגנטית את יוני הגיר ומונע את ההגעה שלהם לגוף החימום מלכתחילה. בצורה זו, יוני הגיר לא יעברו את ההמסה שגורמת לשקיעתם, ולא יצרו את שכבת האבנית. כמו כל פילטר אחר, גם מגן אבנית הוא מוצר בעל תוחלת חיים מסוימת, ומומלץ להחליף את מגן האבנית לפחות אחת לשנה וחצי בכדי למנוע אבנית בצורה הטובה ביותר מדוד החשמל שלכם.

ניקוי תקופתי

גם עם שימוש במגן אבנית, בכל זאת יש סיכוי שתצטבר אבנית בתוך דוד חשמל לאורך זמן. אתם יכולים למנוע את הצטברות האבנית לכדי שכבה מזיקה של ממש באמצעים ביתיים, כמו חומץ ביתי או חומצת לימון (מלח לימון). אם, באופן תקופתי של אחת לכמה חודשים, תכניסו לזרם המים בדוד החשמל בצורה זהירה ומבוקרת את החומרים הללו, הם יצרבו את שכבת האבנית הדקה שהצליחה להצטבר ותשטוף אותה עם המים שאתם מזרימים בברזים שלכם.

שירות מקצועי יפתור את התקלה במהירות

דוד חשמל הוא מרכיב משמעותי ביותר מחיי הבית שלכם, ועליכם לשמור עליו בצורה האפקטיבית ביותר לאורך זמן. עם זאת, כמובן שישנם מצבים בהם אתם כבר סבלתם מתקלה, והצטברה אבנית מזיקה שפוגעת בחימום המים בדוד החשמל שלכם. במצב שכזה, אתם צריכים לפנות לשירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום דודי השמש והחשמל, שידע לבצע עבורכם ניקוי אבנית איכותי ומהיר, בכדי להשיב את יכולת החימום של דוד החשמל שלכם לכשירותה המלאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים