כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל הסיבות להעדיף דשא סינטטי על פני דשא רגיל

במהלך ההיסטוריה אנשים גידלו דשא בקדמת הבית, מה הסיבות שכיום כדאי להפסיק את המסורת ולהחליף את הדשא המסורתי בדשא סינטטי?

29/06/2016

דשא הוא אלמנט איכותי ביותר עבור מגוון מטרות עיצוביות בסביבה המודרנית

דשא הוא אלמנט איכותי ביותר עבור מגוון מטרות עיצוביות בסביבה המודרנית
אין שום אלמנט שיוצר אצלנו קישור מובהק יותר לסביבה טבעית ואיכותית מאשר דשא. כרי דשא ירוקים נתפסים אצלנו כסביבה הטבעית והנעימה ביותר, בין אם בשטחים כפריים של ממש ובין אם בשטחים עירוניים בהם כרי הדשא השונים מהווים ריאה ירוקה וחשובה. כמובן שיש משמעות גדולה מאוד לדשא גם באופן טבעי.

אם כך למה דשא סינטטי?

רבים מקדישים לא מעט לניסיון ליצור כרי דשא פרטיים בבית שלהם או בעסק שלהם, במטרה להעניק מראה ירוק ונעים וסביבה איכותית במרחבים אלה. אלה הם מאמצים ראויים, כמובן, אך כיום קיים פתרון פשוט ואיכותי יותר בסביבה העירונית, וזהו כמובן הפתרון של דשא סינטטי. הדשא הסינטטי, שמורכב מרכיבים פלסטיים ומדמה בצורה טובה, מבחינת מראה ותחושה דשא רגיל, הוא תחליף שאף ניתן להגיד שהוא עדיף במקרים רבים על דשא טבעי, ונסביר בדיוק מדוע. מה הופך דווקא את הדשא הסינטטי לפתרון איכותי עוד יותר מזה של דשא טבעי?

תחזוקה

בכדי לתחזק דשא טבעי, עלינו להשקיע לא מעט – יש להשקיע בהשקיה, בדישון (שאף יוצר סביבה לא מאוד נעימה לתקופה מסוימת), בגיזום ועוד. על מנת לשמור על המצב האיכותי של הדשא הסינטטי, לא צריך לעשות כמעט כלום. דשא סינטטי פשוט צריך לנקות באמצעות כלים ותכשירים המיועדים לכך, וליהנות ממראה כמו ביום הראשון.

מזיקים

דשא טבעי מושך מזיקים לגינה, וגורם להגעה של מגוון חרקים, מנמלים ועד חיפושיות. אם אתם רוצים להימנע מהגעת החרקים הללו, הרי שדשא סינטטי הוא פתרון טוב עבורכם, שכן הוא לא מושך שום סוג של חרקים.

מחיר

מחיר הקנייה הראשוני של משטח דשא סינטטי דומה מאוד למחירים של התאמה ושתילה של כרי דשא טבעיים בגינה שלכם. עם זאת, התחזוקה של הדשא הטבעי היא כאמור יקרה הרבה יותר לאורך זמן, וזהו שיקול שחשוב לקחת בחשבון כשאתם בוחרים דשא עבור הבית או העסק שלכם.

התאמה למרחבים פנימיים

דשא סינטטי בהחלט ניתן להכניס גם בתוך דלתיים סגורות, בניגוד לדשא טבעי. כך, גם אם רוצים לרענן את המראה של המשרד עם משטח דשא קטן ונעים לעין, בהחלט ניתן לעשות זאת עם הדשא הסינטטי.

כשאתם מתאימים לעצמכם משטח איכותי של דשא סינטטי, אתם נהנים ממנו במידה רבה מאוד

אם אתם מעוניינים במשטח דשא במראה ובתחושה טבעיים, במחיר זול בהרבה, בתחזוקה פשוטה בהרבה, וללא מזיקים שיטרדו את מנוחתכם בבית או בעסק, הרי שהפתרון הטבעי וההגיוני עבורכם הוא דשא סינטטי. כל שנשאר לכם הוא למצוא שירות איכותי שיתאים עבורכם את הדשא הסינטטי שאתם מחפשים, באורך ובעיצוב מדויק.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים