כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חברת השמה ומצלמות אבטחה

כך תוודאו שהוריכם הקשישים מקבלים טיפול הולם.כאשר ההורים מגיעים לגיל מבוגר, פעמים רבות הם זקוקים לטיפול צמוד על מנת לתפקד באופן יומיומי, במיוחד אם מצבם מוגדר כסיעודי. אחת האופציות העומדות בפניכם היא לפנות לחברת השמה וכוח אדם, אשר מתמחה בהשמת עובדים סיעודיים.

08/01/2013
כאשר הוריכם מתבגרים, גופם נחלש והם זקוקים לעזרה ולהשגחה צמודה, שלא תמיד אתם מסוגלים לספק להם. החדשות הטובות הן שקיימות כיום בשוק מגוון רחב של אפשרויות שבאמצעותן הוריכם יוכלו לקבל את הטיפול הנדרש. למשל, פנייה לחברת השמה להשמת עובדים סיעודיים.

תפקידה של חברת השמה סיעודית

ישנן חברות השמת עובדים סיעודיים שתפקידן הוא למיין את המטפלים, בהתאם למינם, לשפתם, ליכולותיהם, להתמחותם וכדומה. בנוסף, הן אלו שמפקחות על עבודתו של כל מטפל ומשלמות את המשכורת. כמו כן, הן אלו שמסייעות ב"שידוך" בין משפחתכם לבין המטפל, ומלוות אתכם מרגע הפנייה כדי למצוא את המטפל המתאים ביותר לצורכיהם של הוריכם.

כך תבטיחו לעצמכם שהוריכם יקבלו טיפול ראוי

כך תבטיחו לעצמכם שהוריכם יקבלו טיפול ראוי
אנשים רבים שמעוניינים להעסיק מטפל סיעודי שיטפל בהוריהם, מוטרדים לעתים קרובות מעצם המחשבה שהם מכניסים אדם זר לביתם, שלמעשה הם כלל אינם מכירים. מחשבות מטרידות אלה הינן טבעיות, מאחר ולא חסרים דיווחים באמצעי התקשורת השונים על מטפלים שהתעללו בקשישים חסרי ישע. אך כשאתם נעזרים בחברת השמה מקצועית שמעבירה את המטפלים הסיעודיים תהליכי מיון קפדניים, הסיכוי שמקרה התעללות שכזה יקרה להוריכם הוא זעום ביותר. ובכל זאת, למען השקט הנפשי שלכם, בהחלט ניתן למצוא פתרונות שאולי יצליחו להרגיע אתכם מעט.

מצלמות נסתרות – למען השקט הנפשי שלכם

אפשר להתקין בבית הקשיש מצלמות אבטחה נסתרות, או אפילו גלויות. אמנם מצלמות גלויות מהוות הרתעה יעילה ביותר, ומונעות מקרים רבים של אלימות. אך עם זאת, הן גורמות לקשישים עצמם לחוש כאסירים בביתם. לכן, משפחות רבות מתקינות מצלמות נסתרות, לפעמים אפילו ללא ידיעתם של הקשישים, מתוך רצון לגונן עליהם גם מרחוק.

חשוב לזכור שמצלמות אבטחה מכל סוג שהוא, אינן מכסות את כל שטח הבית ומקרי התעללות שונים יכולים להיות לא מתועדים. לכן, כדאי לערוך ביקורים בהפתעה. יש לשים לב לאופן התנהגותו של הקשיש, לוודא שאינו חבול, שהוא נקי ושאינו משדר סימני מצוקה שונים. גם אם יכולתו לתקשר היא מוגבלת, יש לשים לב לשפת גופו ולא להתעלם מסימנים שאינם מוצאים חן בעיניכם. במקרים כאלה, תוכלו לפנות הן לעובד הסיעודי והן לחברת ההשמה, שתפקידה הוא גם לפתור בעיות, לפקח על העובד ולעקוב אחר שביעות רצונכם.

המאמר נכתב באדיבות אגף ניהול הפרויקטים וההשמה של קבוצת אבידר המספקת שירותי ייעוץ, כוח אדם וניהול, ואף מעניקה שירותי אבטחה, שמירה, ניקיון ואחזקה, רפואה ועוד
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים