כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד בוחרים דשא סינטטי ידידותי לסביבה ולבריאות

דשא סינטטי הינו מוצר אשר פרץ לחיינו בסערה לפני מספר שנים ושינה ללא היכר את תרבות הגננות.

03/07/2016
בעוד שבעבר, טיפוח הגינה עצמו היה סמל למעמד או חריצות, הפך הדשא הסינטטי את הגינה לחלק אינטגרלי מעיצוב הבית הכללי. הדשא הסינטטי מספק פתרון אקולוגי לבעיות רבות, בהן בזבוז חמור של מים, סיום הצורך בדשן אשר עשוי להיות רעיל, ובלימת שחיקת הקרקע עקב גידול ארוך שנים. נוסף על כך, השימוש בדשא סינטטי חוסך זמן עבודה רב אשר היה יוצא על טיפוח המדשאה, על כיסוח החדש או על עישובו, וכל זאת ללא ויתור על התחושה הנעימה והיתרונות אשר מעניק לנו כר דשא מחוץ לבית.

דשא סינטטי מאיכות ירודה עשוי להזיק לבריאות

מאחר ודשאים סינטטיים מיוצרים באמות מידה וסטנדרטים שונים, לאיכות הדשא מנעד רחב. פעמים רבות, הדשא העשוי על ידי הפירמות הירודות עשוי להיות מזיק לבריאות, עקב שאריות של מתכות כבדות, כספית עופרת ועוד, כמו גם של חומרים כימיים אשר נותרו בתהליך הייצור. אז כיצד בוחרים דשא סינטטי ידידותי לסביבה ולבריאות? פשוט עוקבים אחר הדגשים הבאים:

• חברה מוכרת: רוב החברות המוכרות המיצרות דשא סינטטי עשויות להפסיד סכומי כסף אדירים במקרה שהדשא שלהם ימצא כמכיל רעלנים. בחירה בחברה מוכרת אם כן, מעלה את הסיכוי שהדשא שנבחר יהיה מאיכות גבוהה, ללא נוכחות של חומרים המזיקים לבריאות. חלק גדול מהפירמות המובילות אף מעניקות הבטחה שבדשאים הסינטטיים אותם הן מוכרות אין זכר לחומרים מזיקים.
• התייעצות עם ספק: ספק אמין של מוצרי גינון ודשא סינטטי ידע להעביר לנו מידע על איכות הדשא, והתאמתו ליישום בבתי מגורים.

חשוב מאוד לרכוש דשא באיכות גבוהה

הדרך הטובה ביותר להימנע מנזקים בריאותיים היא רכישת דשא איכותי. רק ספק אמין יוכל לספק לכם את המוצר בטוב ביותר, אשר יחזיק מעמד לאורך זמן. כיצד בוחרים דשא סינטטי ידידותי לסביבה ולבריאות היא שאלה שנשאלת על ידי מספר אדיר של לקוחות, ומובילה לתווי תקן ושיפור הליכי הייצור בכלל התעשייה של המוצר החשוב הזה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים