כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב הבית בסגנון יוקרתי

עיצוב הבית בסגנון יוקרתי הינו משאת נפשם של רבים. הגעה למראה היוקרתי היא תהליך ארוך ויקר, המחייב שימוש יצירתי בחומרים ואלמנטים אשר ישדרגו את מראה הבית. אלמנטים אלו כוללים בין השאר דלתות זכוכית, ריצוף מהודר, ושילוב של רהיטים ייחודיים ומרחבים פתוחים, תוך השקעה בזרימת האור.

05/07/2016

עיצוב הבית בסגנון יוקרתי מעיד על שגשוג כלכלי וטעם טוב

עיצוב הבית בסגנון יוקרתי מעיד על שגשוג כלכלי וטעם טוב
עיצוב הבית בסגנון יוקרתי הינו משאת נפשם של חלקים נרחבים מהאוכלוסייה. במבט ראשון, הנטייה הזו להשקיע סכומי כסף אדירים בעיצוב הבית עשויה להיראות מעט משונה. אך לאחר מחשבה מעמיקה, אנו מבינים כי עיצוב הבית משליך באופן ישיר על האנשים הגרים בו. אחד הדברים הראשונים שאנו שמים אליהם לב כאשר אנו נכנסים לבית חדש, הוא העיצוב שלו. לכן, לעיצוב יש חלק אדיר ברושם הראשוני אשר נוצר במוחנו בנוגע לבני הבית. בית מלוכלך ומוזנח יעיד על דיירים חסרי טעם ורמה, בעוד שבית מעוצב בסגנון יוקרתי יעיד על רמה גבוהה וטעם משובח. נוסף על כך, חיים בבית יוקרתי המעוצב בטעם טוב יהיו נוחים יותר לבעלי הבית, ויאפשרו להם לממש את חזונם העיצובי ורצונותיהם בנוגע לסגנון החיים בו בחרו. הקושי הגדול בעיצוב בית בסגנון יוקרתי, טמון באילוצים אשר הבית עצמו יוצר. בית אשר נבנה לפני שנים רבות ולא שופץ מאז, יהיה קשה מאוד לשנות לבית בעל מראה יוקרתי, וכך גם בית קטן בגודלו. לכן, מומלץ תמיד לשכלל את החזון העיצובי שלכם עם הבית אשר יש ברשותכם, על מנת שתוכלו להפיק ממנו את המרב.

מהם האמצעים העיקריים בהם ניתן לעצב את הבית בסגנון יוקרתי במינימום מאמץ

כאמור, העיצוב של הבית הפרטי חייב להתחשב בבית עצמו. אל תנסו לכפות עיצוב יוקרתי על בית אשר איננו מתאים לזה, אשר יתכן מאוד שירוויח יותר מעיצוב כפרי וחמים. במידה ואין לכם את התקציב או הרצון לבצע שינוי אדיר ממדים בבית כולו, תוכלו בהחלט תוך השקעה כספית מינימלית לבצע מספר שינויים בבית, ותוך שילוב אלמנטים מסוימים להוסיף לו יוקרה רבה. האמצעים העיקריים בהם ניתן לעצב בית יוקרתי במינימום מאמץ כוללים בין השאר:

דלתות זכוכית

דלתות זכוכית הן אמצעי מוביל לשדרוג מראה הבית. דלתות זכוכית מאפשרות זרימה של אור רב לחלל הבית, היצור את התחושה של מרחב פתוח ומודרני. נוסף על כך, הדלתות משדרות יוקרה, וניתן לעצבם בדרכים רבות.

מרחבים פתוחים

שמרו על מרחבים פתוחים ותחושת זרימה בחללי הבית. אל תעמיסו בפריטים בתוך הבית. עומס של פריטים יוצר בלאגן בעיניים ונותן מראה פחות נקי. בית בו החללים פתוחים יותר נותן תחושה נעימה ורגועה יותר וכן מרחב תנועה גדול יותר.

ריהוט

שלבו ריהוט ייחודי המעוצב באופן מעניין ושובה לב. לא חייבים להשקיע הון תועפות על רהיטים. אפשר לבחור במספר פריטים ייחודיים ולשלב אותם בתוך הבית. בנוסף, הוספה של אלמנטים עיצוביים כגון כריות, שטיחים ווילונות מעוצבים יוסיפו למראה היוקרתי של הבית.

בחרו בפריטים מאיכות גבוהה

חשוב מאוד לרכוש את הפריטים מאיכות גבוהה. בין אם מדובר בדלתות, ספות, כריות או ווילונות. כמובן שכשאר מדובר בפריטים יקרים יותר חשוב אף יותר להשקיע מחשבה וקנייה איכותית. פריטים אלו יישארו אתכם למשך זמן רב ולא כדאי להקל ראש בבחירתם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים