כרגע באתר
9
1
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב הבית עם דלתות מעוצבות

הרצון לגור בבית יפה ומעוצב משותף ללא ספק לכולם. חלקינו משקיעים בנושא יותר וחלקינו פחות.

05/07/2016
אחד הדברים שמשפיעים על נראות הבית הוא בחירת הדלת. דלת הכניסה מהווה כרטיס ביקור לבית, והיא הדבר אשר כל מי שמגיע לבית רואה לראשונה. כמו כן משפיעות על העיצוב דלתות פנים, אשר יוצרות חציצה בין חללים וחדרים שונים. השקעה בבחירת דלתות מעוצבות יכולה לתרום לעין ערוך ליצירת בית מרשים במיוחד.

סוגים של דלתות מעוצבות

תחום הדלתות התפתח בצורה מואצת בשנים האחרונות, וכיום יכול בקלות כל אחד למצוא דלת על פי טעמו וסגנונו. כיום אין סתירה בין העובדה שדלת אמורה לשמש לצרכי ביטחון ובטיחות ובין העובדה שהיא צריכה להראות טוב. דלתות מעוצבות כיום כוללות את כל אמצעי המיגון והם בעלות מראה מרשים לכל הדעות. בכל סגנון, צבע וגודל ניתן למצוא דלת בעיצוב אשר מתאים לסגנון הרצוי. דלתות חוץ לרוב יהיו מעץ או ממתכת ואילו דלתות פנים עשויות לרוב מסוגים שונים של עץ.

בחירת דלת

עד השנים האחרונות עיצוב הבית לא כלל במסגרתו את נושא הדלתות. כיום הפכו הדלתות לחלק בלתי נפרד בעיצוב והלבשת הבית. בין אם אתם בוחרים להעסיק מעצב פנים ובין אם בכוונתכם לעצב לבד את הבית, מומלץ לבחור דלתות אשר ישתלבו בסגנון העיצוב הכולל. כיום אפשר למצוא דלתות בסגנון מודרני, כפרי, אקלקטי, יווני ועוד. לפני שאתם בוחרים דלת לכניסה לבית או דלתות פנימיות, מומלץ לגבש החלטה על סגנון העיצוב שאמור להיות מיושם בכל יתר חלקי הבית. כמו כן מומלץ למדוד את ממדי הפתחים, על מנת לבחור דלת בגודל המתאים.

דלת מודרנית

אחד מסגנונות העיצוב הנפוצים בתחום העיצוב ככלל ובתחום דלתות בפרט הינו סגנון עיצוב מודרני. בסגנון זה תוכלו למצוא מגוון דלתות רחב, אשר עשויות מכמה וכמה חומרי גלם. דלתות עץ, דלתות בשילוב של זכוכית, דלתות מתכת בצבעים ובמרקמים שונים. כמו כן מאפיין את הסגנון המודרני תת סגנון בשם הייטק, ובו נכללות דלתות בצבעים מתכתיים ובשילוב של פס מתכת בעיצובן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים