כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סוגי ארונות הזזה לדירה חדשה

ארון הזזה הפך בשנים האחרונות להיות חלק מהעיצוב של חדר שינה מודרני. במעבר לדירה חדשה, בחירה בארון הזזה מעוצב תשדרג את החדר ותקל על האחסון.

05/07/2016

ארון הזזה הוא פתרון אחסון נהדר, שיש לו גם אפקט עיצובי משמעותי

ארון הזזה הוא פתרון אחסון נהדר, שיש לו גם אפקט עיצובי משמעותי
בשונה מארון רגיל, ארון הזזה אינו תופס מקום בפתיחתו, ולכן הדבר מהווה חסכון במקום בחדר. מלבד השימוש בארונות הזזה כרהיט המשמש לאחסון, הם מהווים כיום פריט עיצובי של ממש, עם מודולריות רבה שמאפשרת להתאים אותם לכל חדר. כיום קיימים בשוק ארונות הזזה מעוצבים שעשויים משלל חומרים שונים, אשר יכולים להתכתב עם כל סגנון של חדר שינה, החל מחדרים בסגנון כפרי, ועד לחדרים בקו מודרני, מינימליסטי ונקי. חשוב לדעת שגם החלק הפנימי של ארונות הזזה מעוצבים התפתח מאוד וניתן לייצר ארונות נוחים לשימוש ובטיחותיים מאוד גם עבור ילדים.

קיימים סוגים שונים של ארונות הזזה

סוגי ארונות הזזה נבדלים האחד מן השני באלמנטים שונים, אשר בזכותם ניתן להתאים ארונות הזזה מעוצבים לכל סוג וגודל של חדר:

חומרים

יש סוגים רבים של חומרים מהם בנויים ארונות הזזה. כיום אחד החומרים שצוברים פופולריות הוא זכוכית חלבית, אשר מעניקה מראה מודרני במיוחד ומאפשרת לשלב בין כמה צבעים בארון. הזכוכית קלה מאוד לניקוי והיא עמידה במיוחד. חומר קלאסי יותר שנשאר נפוץ לאורך שנים הוא עץ. הארון יכול להיות עשוי הן מעץ מלא עם המראה הכפרי הייחודי, והן משילובי עץ סיבי שמאפשר להעניק לו כמות רבה של צבעים ושל מרקמים.

תוספות לארון

רוב האנשים אינם מסתפקים בארון כשלעצמו, והם מודעים לכך שמדובר בפריט שיכול להיות בעל שימושים נוספים. לכן, מאוד פופולרי כיום להוסיף לארון דברים פונקציונאליים. אחת התוספות האפשריות היא של מראות, שיכולות להיות מוסתרות או גלויות. עוד שימוש הוא יצירת מקום להכנסת מסך פלסמה, דבר זה מתאים לחדר שינה בו הארון נמצא מול המיטה. קיימות גם תוספות עיצוביות ייחודיות, כמו פסים בעלי דוגמה גיאומטרית ואפילו הדפסים מיוחדים שניתן לבצע על גבי הארון.

טכנולוגיות פתיחה וסגירה

הטכנולוגיה של בניית ארונות הזזה מעוצבים התפתחה מאוד. בעבר, מסילות הארון היו נשחקות בקלות יחסית, אך דבר זה כבר לא קורה היום. ניתן להשיג מסילות אלומיניום מתקדמות במיוחד. עוד טכנולוגיה חשובה היא סגירה שקטה וצפה, אשר היא בטיחותית במיוחד עבור ילדים ומעניקה מראה מודרני יותר בסגירת הארון. בנוסף, אנשים רבים בוחרים להוסיף לחלק הפנימי של הארון מוטות תלייה שמאפשרים את הורדתם מהגובה וגישה לפריטים רחוקים וגבוהים.

חשוב לבחור בחברה מקצועית להתקנת הארון

ארון הזזה הוא פריט שנמצא בשימוש יומיומי, וככזה חשוב מאוד שהוא יהיה עשוי מהטכנולוגיות ומהחומרים הטובים ביותר. לכן, חשוב לבחור בחברה איכותית לבניית הארון, אשר תתקין עבורכם ארונות הזזה מעוצבים איכותיים בחדר השינה שיישארו שנים רבות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים