כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

המקומות שלא חשבתם עליהם להתקנת כספת

חוששים מפריצה לבית וגניבת רכוש יקר? להלן כל מה שצריך לדעת על בחירת מיקום מוסתר ואסטרטגי לכספת

06/07/2016
כאשר אנו מתקינים כספת, חשוב לבחור את המקום הנכון אשר יספק לה את ההגנה המרבית, כך שגם במקרה של פריצה לבית הכספת שלנו תישאר מוגנת.

היכן ניתן להתקין כספת ומעולם לא חשבנו על כך?

• בארון הבגדים: ארון הבגדים שלנו, אשר נמצא בחדרנו ולרוב אינו מכיל חפצים יקרי ערך, הינו מוקד משיכה מאוד גרוע לגנבים, ולכן פעמים רבות אינו ייבדק כלל במקרה של פריצה. ניתן להתקין כספת בתוך ארון הבגדים שלנו, כך שהיא גם תהיה קרובה אלינו רוב הזמן ומוגנת וגם נוכל לכסותה בבגדים ולהסתירה בצורה טובה יותר. כספת בארון הבגדים יכולה להיות גם חלק מהארון עצמו, כך שתהיה נסתרת לחלוטין מאחורי דפנות כפולות לדוגמא ואף אחד לא יוכל למצוא אותה מבלי לדעת שהיא נמצאת שם.

• ספריה: במידה ויש לנו ספריה בבית, תמיד נוכל להתקין בה כספת ולהסתיר אותה מאחורי ספרים. בספרים אין ערך כלכלי משמעותי, ולכן פורצים אינם גונבים ספרים. כספת בספריה או בארון הספרים הביתי הינה מוגנת ביותר, אשר גם נמצאת במקום בו לא סביר שיבצעו בדיקה וגם תהיה מוסתרת מאחורי ספרים שלא סביר שיזיזו. כמו כן, גם הספרייה לרוב נמצאת באזור נגיש של הבית, כך שאנו נוכל להיות קרובים יותר לכספת רוב הזמן.

• מקלחת: המקלחת מלאה בארונות בהם אנו כמעט ולא עושים שימוש, אולם נוכל להכניס לאחד מהם כספת ולהשתמש בחלל הלא מנוצל הזה. בדומה לספרייה או לארון הספרים, ארונות המקלחת גם הם אינם מוקד משיכה משמעותי לפורצים וגנבים, ולכן החבאה של כספת בתוכם יכולה לסייע לנו בהגנה עליה. כמו כן, גם במקרה זה אנו יכולים לכסות אותה במגבות או כל פריט אחר ולהפחית אף יותר את הסיכוי שמישהו ימצא אותה במקרה.

• מאחורי ארון: ישנם ארונות רבים בבית אשר נמצאים במרחק מספק מהקיר בכדי להכניס אליהם כספת. במידה ואין אנו משתמשים בה בתדירות גבוהה, כדאי להשקיע פעם אחת בהזזת הארון בכדי להניח את אותה מאחוריו, היות ומיקום זה ככל הנראה לא יתגלה על ידי פורצים. בנוסף, במידה ואנו יודעים כי אנו מתכננים להתקין כספת בבית, נוכל לתכנן את הארון מראש כך שיישאר מאחוריו מקום מספיק להכנסת כספת. ארונות הנמצאים באזורים מרוחקים יותר של הבית כגון ארונות כביסה או ארונות מחסן יכולים להיות ארונות טובים למקרה זה, היות והשימוש בהם אינו נרחב וכן הם אינם בסביבת חפצים יקרי ערך.

ישנם כמה מקומות בהם התקנת כספת תסייע בהגנה עליה

הגנה על כספת הינה חשובה ביותר, היות וגם אם אנו עושים שימוש בכספת, פורצים עלולים לקחת אותה ולפתוח אותה בכוח, ולכן כדאי להכיר את המקומות בבית אשר יספקו הגנה נוספת לכספת שלנו יצמצמו את הסיכוי שהיא תמצא.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים