כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רעיונות לחופשת סמסטר

שנת הלימודים נפתחה כסדרה כמידי כל שנה באוקטובר המיוחל ואתם הסטודנטים עבדתם קשה בקיץ האחרון על מנת לממן את לימודיכם ולחיות כראוי. והינה עבר לו הסמסטר ואתם מותשים, מעבודות הגשה, הכנות למבחנים, שיעורים אינטנסיביים ובעיקר לחץ לעמוד בדרישות ולהצליח. עוד מהמורה קטנה, עוד מעט מבחנים והינה אתם חופשיים לעשות את מה שלבכם חפץ עד לתחילתו של הסמסטר הבא.

15/01/2013

אז מה עושים?

חלקכם ירצו סתם לנוח בבית אבל רובכם ירצו לעבוד ולחסוך לסמסטר שיבוא אחריו. אבל בטח רובכם מחפשים את האלטרנטיבה הנוחה לצאת לחופשה, להתפרק קצת ולהטעין עצמכם לתקופה שאחרי החופשה. לפעמים זה נראה כמו חלום לא אפשרי, גם כלכלית וגם טכנית. איך באמת בין מבחן למבחן תצאו לחופשה משביעת רצון ואיך באמת עם העבודה הזמנית תוכלו לממן אותה? אז הינה לכם רעיונות לחופשת הסמסטר ועוד פיתרון אחד שיענה על כל צורככם...
כל חופשה בעצם יכולה להיות רלוונטית. ממטולה עד אילת אינסוף אפשרויות מגוונות ומעניינות שיכולות לענות על הפנטזיה של כל סטודנט לחופשה המיוחלת. ישנה תחרות עצומה של דילים שמתעדכנים מידי שבוע לסוף שבוע קצר שלא ינתק אתכם לגמרי מהלמידה למבחנים. חופשה בצימר בצפון או במלון בים המלח, חופשה רוחנית בירושלים או אפילו טיולי טבע במדבר. אבל שום דבר לא יוכל לעמוד בסטנדרטים שאילת מציעה.

חופשה באילת

חופשה באילת
באילת שלנו, העיר הדרומית ביותר בארץ יש מגוון עצום של אפשרויות נופש. בתי מלון מחברות נבחרות מכל העולם, שונית אלמוגים יחידה במינה בכל הארץ, דולפינריום, מועדוני לילה מעולים, מסעדות משובחות, ספורט ימי, מקומות שופינג מגוונים וזולים, טיולי טבע במדבר, אתרי ספא ואפילו קולנוע ולונה פארק משעשעים. אם אתה סטודנט שמחפש רעיונות לחופשת הסמסטר אז הינה לך רעיון שיעמוד בכל הציפיות לחופשה האולטימטיבית. לסטודנטים שברובם רווקים בשלב זה של החיים אילת יכולה להציע חופשות קצרות ומפנקות עם דילים זולים במיוחד שכל סטודנט יוכל להרשות לעצמו.
אז החלטתם על חופשה קצרה באילת, שלא תנתק אתכם מהלמידה למבחנים, לא תרוקן לכם את הכיסים ותענה לכם על כל הציפיות לחופשה. אבל דבר אחד לא לקחתם בחשבון וזה הנסיעה לאילת, שזוהי נסיעה שיכולה להגיע עד ל 7 שעות נסיעה תלוי כמובן מאיפה אתם באים. זאת בעיה שיכולה לגזול לכם יום שלם של חופשה וגם להוציא לכם יותר כסף מהכיס ממה שתכננתם. אבל גם לזה יש לנו פיתרון בשבילכם והוא טיסות זולות לאילת.
היום הטיסות לאילת מתומחרות באופן שבו כל אחד יוכל להרשות לעצמו ולא רק העשירון העליון. ישנה תחרות קשה בין חברות התעופה לטיסות לאילת מאחר והביקוש הולך וגדל. הטיסות לאילת מתבצעות במטוסי בואינג 737 נוחים במיוחד, ישנה הקפדה מחמירה על בטיחות המטוסים וכל טיסה כוללת בתוכה פינוק קטן ושירות אדיב. מחירי הטיסה יכולים להגיע ל 130 שקלים שזהו מחיר מצחיק בהתחשב בעובדה שאם בחרתם לקחת את רכבכם הפרטי מחיר טנק דלק מלא יכול לעלות כפליים מטיסה לאילת. חשוב לציין שישנם דילים בבתי המלון באילת שכוללים בתוכם טיסות לאילת ואפילו פנסיון מלא. אז הינה לכם רעיון מעולה מבין כל הרעיונות לחופשת הסמסטר שמציע לכם הכל בחופשה אחת עם טיסות לאילת זולות במיוחד, תתרווחו ותהינו!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים