כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדפסות לייזר ביתיות

מדפסות הלייזר ניחנות בהספק הדפסה גבוה מאוד. הן יכולות להדפיס כמות רבה של דפים בדקה לעומת מדפסת הזרקת דיו. לכן, הן מתאימות במיוחד לשימוש בקרב אנשים עם משרד בביתם ולבעלי משרד פרסום, שעבודתם צמריכה הדפסות מהירות ובכמויות גדולות.

11/07/2016

השימוש במדפסת לייזר

שימוש במדפסות לייזר הוא נוח וחסכוני. התועלת במדפסות לייזר ביתיות הוא למעשה גדול כיוון שהן חסכוניות מאוד לאנשים שמדפיסים הרבה, כיוון שלמרות מחירן שגבוה ביחס למדפסות הזרקת דיו, התחזוקה שלהן זולה מאוד. טונר למדפסת עולה פחות מדיו ומחזיק מעמד מספר רב של חודשים. בסופו של דבר, אם אתם מדפיסים הרבה יצא לכם משתלם מאוד להשתמש במדפסת לייזר ביתית.

אילו מדפסות לייזר תרצו אצלכם בבית?

קיימים סוגים רבים של מדפסות לייזר ביתיות. הן משתנות לפי צבע ההדפסה, גודל המדפסת, מטרת השימוש בה ועוד:
• מדפסות רגילות – אלו הן מדפסות אשר משמשות רק כמדפסת, והן מתאימות לאנשים שאין להם צורך בצילום או בסריקה של מסמכים. מדפסות לייזר כאלו יכולות להיות חזקות מאוד ולאפשר להדפיס כמות רבה של דפים בזמן קצר. הן קיימות הן עם הדפסה צבעונית והן עם הדפסה בשחור לבן. דגם מומלץ בסוג זה של מדפסות, שמתאים לשימוש ביתי, הוא Mfc DM 2300 – זוהי מדפסת בסיסית שמדפיסה בצבע שחור לבן, מדפסת עמידה ואמינה ביותר. ישנם דגמים מומלצים של מדפסות צבע, כמו Brother 3140 ו Brother 3170, שמתאימות מאוד לשימוש ביתי, תופסות מעט מקום ואמינות במיוחד.
• מדפסות משולבות – הכוונה במדפסת משולבת היא במדפסת שכוללת גם אפשרות לסריקת מסמכים, יכולת צילום מסמכים ומתפקדת גם כמכשיר פקס. מדפסת לייזר משולבת בשחור לבן מצוינת למגוון שימושים ביתיים ומשרדיים ובזכותה אין צורך לקנות מכשירים נוספים. יש מספר דגמים מומלצים בתחום זה: Mfc L2700 DW, זוהי מדפסת זולה יחסית שמעניקה יכולות גבוהות של סריקה, צילום וכמובן הדפסה. Samsung 3870 היא מדפסת מתוחכמת יותר שמתאימה מאוד לשימוש משרדי. יש גם מדפסות משולבות שמדפיסות בצבע, דגם איכותי בתחום זה הוא Brother 9140.
• מדפסות משרדיות – קיימות גם מדפסות גדולות יותר אשר מפיקות כמות גדולה מאוד של דפים בזמן קצר יותר לעומת מדפסות קטנות בשימוש ביתי. מדפסות אלו יכולות להיות הן רגילות והן משולבות. המומלצות בתחום זה, ששתיהן מדפסות משולבות, הן Brother 8520, שיש לה חיבור אלחוטי, והדגם המקביל לה שאינו אלחוטי ושעולה מעט פחות, Brother 8510.

מחיר המדפסת הוא מדד לאיכות שלה

מחיר המדפסת הוא מדד לאיכות שלה
טווח המחירים של מדפסות לייזר ביתיות הוא רחב מאוד, ויש משמעות למחיר שלהן. ככל שמחיר המדפסת גבוה יותר, כך המחיר להדפסת דף יורד. לכן, כאשר בוחרים מדפסת לייזר, חשוב לבחון את העלויות של המדפסת מול הצורך בהדפסה בכמות גדולה מאוד. חשוב מאוד לקנות את המדפסת ממקום אמין שייתן לכם אחריות עליה. חברת מדפסות פלוס מומחית בתחום המדפסות, אז אם אתם מעוניינים בקניית מדפסת במחיר משתלם ובמקום איכותי, היכנסו לאתר החברה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים