כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 פעילויות לבילוי מושלם עם הילדים בזמן בייביסיטר

לפניכם 5 פעילויות לבילוי מושלם עם הילדים בזמן בייביסיטר.

12/07/2016
בייביסיטר, שמרטפית בעברית, מגיעה לשמור על הילדים של ההורים, לרוב תמורת תשלום, ותפקידה לדאוג ולטפל בילדים עד שההורים חוזרים. במקרים רבים, מעסיקים בייביסיטר למספר שעות, כשבמהלך עבודתה השמרטפית יכולה ליזום בילויים ופעילויות שונות בבית או בחוץ עם הילדים, כמובן – בתיאום מראש ובהסכמת ההורים.

פעילות יצירה להכנת דגים מצלחות נייר

אחת הפעילויות המדליקות שכל הילדים אוהבים היא הכנת דגים מעוצבים בשלל צבעים מצלחות נייר פשוטות. הילדים, ביחד עם הבייביסיטר, גוזרים כרבע מצלחת הנייר החד הפעמית, צובעים את הצלחת בגוון לפי בחירה חופשית, מוסיפים זנב, סנפירים ועיניים, ותוך זמן קצר ניתן ליהנות משלל דגים צבעוניים לקישוט החדר. אגב, לא חייבים ליצור רק דגים והבייביסיטר יכולה להציע דמויות נוספות של חיות או כל עיצוב מדליק אחר.

פעילות מדבקות עם שם הילד

בבתים רבים ניתן למצוא מדבקות במגוון צורות וצבעים, שעליהן מודפס שם הילד. אם אין בבית מדבקות עם שם הילד, ניתן להיעזר במדבקות רגילות, לבנות או צבעוניות ולכתוב עליהן את השם, או להדפיס אותו במדפסת הביתית. באמצעות מגוון מדבקות מדליקות עם שם הילד, ניתן ליצור סימניות בעיצוב מיוחד ומקורי, לעטר ציור על דף נייר, לקשט קופסת קרטון עם המדבקות כדי להניח בה עטים, עפרונות וטושים ויש עוד שלל רעיונות ליצירה עם המדבקות. כמו כן, ההורים יכולים לשמור בצד עבור הפעילות של הבייביסיטר קופסאות שימורים ריקות ושטופות. את קופסאות השימורים ניתן לעצב עם מדבקות ועליהן שם הילד. הנאת הילדים שלכם מובטחת.


מקלות ארטיק ליצירת תחתיות לכוסות

ברוב הבתים ניתן למצוא מקלות ארטיק מהם ניתן ליצור תחתיות לכוסות שתייה. ניתן לצבוע את מקלות הארטיק, לעטוף אותם בנייר צבעוני, למרוח לכה ועוד. יש להדביק את המקלות זה לזה, כאשר חשוב לחזק את התחתית עם לפחות 2 מקלות ארטיק נוספים, ולאחר הייבוש ניתן להפתיע את ההורים עם תחתיות שתייה מעוצבות שיוכלו לשמש אותם במשך זמן רב.
אגב, ניתן לשלב פעילות עם מקלות ארטיק כדי להכין שלל יצירות מדליקות נוספות, כמו בובת רקדנית ממקל ארטיק, מבנים תלת ממדיים כמו קופסת תכשיטים ועוד.


ציור על אבנים

אם הבייביסיטר יכולה לצאת לפארק הקרוב עם הילדים הנמצאים תחת השגחתה, היא יכולה ליזום עבורם פעילות מדליקה כמו איסוף חלוקי נחל ואבנים קטנות. לאחר ניקוי האבנים, ניתן לצבוע אותן ולצייר עליהן עם צבעים מתאימים. הבייביסיטר יכולה להדגים לילדים אילו ציורים אפשר לצייר על חלוקי האבן, והילדים נהנים מפעילות מעניינת ומהנה במיוחד.

אוריגמי

במקום לתת לילדים הנמצאים בהשגחתה לשחק במחשב או לצפות בטלוויזיה, ניתן לצפות בסרטונים ביוטיוב או באתר יצירה כדי להכין יחד אוריגמי בשלל צורות וגדלים מדפים משומשים או נקיים. כל הילדים אוהבים אוריגמי ומדובר בפעילות מוצלחת ומהנה לכולם: לילדים, לבייביסיטר וכמובן – להורים שנהנים מיצירות יפות ומפעילות מעשית לילדיהם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים