כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

למה כדאי לבחור בסנטף לפרגולה לבית שלך?

סנטף הוא פתרון קירוי יעיל שיכול לשדרג את השימוש הרגיל בפרגולה. כדאי לבחור בו לפרגולה בגלל חוזק מכני גבוה, סינון קרינה, עמידות בכל תנאי מזג האוויר ומגוון רחב של פרופילים וצבעים במאמר זה ארחיב על נקודות אלו.

12/07/2016
פרגולה היא אמצעי קירוי פופולארי בבתים ודירות ברחבי הארץ. הסיבה לכך היא תנאי מזג אוויר קיצוניים לכל אורך השנה, וימים ארוכים של שמש. בעזרת הפרגולה ניתן להבטיח בריזה נוחה בחצר או במרפסת וליהנות מזמן איכות משותף עם המשפחה. יחד עם זאת, אף פרגולה לא יכולה להיות שלמה בלי סנטף ייעודי.
הנה כמה סיבות בגללן כדאי לבחור בו לפרגולה:

שדרוג מראה הפרגולה

סנטף משנה לטובה את האופי של הפרגולה ומעניק לה ערך מוסף דקורטיבי ופונקציונאלי. הוא לא דורש שום סוג של מאמץ מבחינת הלקוח, אך בולט מרחוק ומציע קירוי טוב יותר לחלל החוץ. הוא גם משמש לקירוי פתחי תאורה, גגות קלים, חממות ועוד אך הוא נפוץ בעיקר בפרגולות ביתיות.

חוזק מכני של החומר

סנטף לפרגולה מיוצר בדרך כלל מלוח פוליקרבונט. הוא עמיד בכל תנאי מזג האוויר ומציע חוק מכני מעולה. החוזק המכני מונע הוצאות נוספות על תחזוקתו או על החלפת פתרונות קירוי בחצר, בגינה ובמרפסת או בגג.

סינון קרינת UV מזיקה

אחת הסיבות העיקריות לשימוש בסנטף היא סינון קרינה. אין סיבה להישאר חשופים לנזקי השמש וקרינת UV. הפתרון המומלץ הוא להתקין מוצר זה וכך לסנן את הקרינה מראש, מבלי לוותר על הבריזה הנעימה.

מבחר פרופילים וצבעים

הערך הדקורטיבי של הסנטף חשוב לא פחות מהפונקציונאליות שלו. ניתן להתרשם ממבחר גדול של פרופילים וצבעים, לבחור את הצבע שמתאים לאופי החצר או המרפסת ולהתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי עיצוב חלל החוץ. כך מרכזים את כל היתרונות תחת קורת גג אחת ונהנים מהמראה והתכונות שלו לאורך שנים.

השקעה משתלמת לטווח ארוך

פרגולה נבנית בדירות חדשות או קיימות על מנת לספק קירוי יעיל לאורך זמן. כתוצאה מכך, גם רכישה של סנטף לפרגולה היא השקעה משתלמת לטווח ארוך. אין צורך בהחלפתו והוא יכול לספק את הקירוי הנדרש עבור הפרגולה בחורף, בקיץ ובעונות המעבר. כמו כן הוא מחזיר את ההשקעה כי הוא מעלה את ערך הנכס.

לוחות סנטף נשמרים לאורך זמן, הם נוחים לעיבוד והתקנה והמחיר שלהם זול מכפי שנהוג לחשוב.

לפני הזמנה ובעת ההתקנה

כדאי להזמין את הלוחות רק לאחר חישוב כמויות. את החישוב מבצעים לפי מדידת רוחב ואורך הפרגולה, לרבות כיוון השיפוע וזרימת המים. בעת ההתקנה משתמשים בברגים מקוריים על מנת לחזק אותו.
ישנם חברות שמעניקות אחריות ל-10 שנים ומעלה, זו סיבה נוספת להתקין את הסנטף וליהנות מכל היתרונות שלו על גבי הפרגולה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים