כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לבחירת סוככים לכניסה לבית

אם נמאס לכם להירטב או לסבול מהשמש הקופחת על ראשכם בכל פעם שאתם עומדים ליד הדלת כדי לחפש בתיק את המפתח – אתם צריכים סוככים מתאימים. איזה סוגים יש ואיך בוחרים? כל התשובות במאמר שלפניכם.

13/07/2016

מהם סוככי כניסה לבית?

מהם סוככי כניסה לבית?
סוככים, כשמם הם, מתקנים אשר תפקידם לסוכך, להגן. כשמדובר בסוככים המיועדים להתקנה בכניסה לבית, הרי שייעודם הוא להגן על הבאים מפני השמש והגשם, ולאפשר להם להיכנס הביתה כשהם הרבה יותר שלווים. יש כמה וכמה אפשרויות עיצוב לסוככי כניסה, וכדי לבחור ביניהם כדאי להכיר את הטיפים הבאים:

עיצוב שמשתלב עם העיצוב הכללי

נכון שמדובר במתקן שמותקן מחוץ לבית עצמו, אולם בהחלט צריך לראות בו כ"מבשר" של הפן העיצובי. כך למשל, אם ביתכם מעוצב בסגנון כפרי חמים, כדאי שהסוכך יעוצב בהתאם, היינו – יהיה בעל פינות מעוגלות ושהזרועות שלו יהיו צבועות בצבעים פסטליים. אם, לעומת זאת, הבית הפרטי שלכם מעוצב בסגנון מודרני נקי – כדאי שהסוכך יהיה בעל זרועות מתכת ישרות וכיסוי בצבע ניטרלי יחסית (לבן או שמנת למשל).

מיקום נכון

בדיוק בגלל העובדה שסוככים צריכים להגן על הנכנסים לבית מפני השמש הקופחת או הגשם השוטף, חשוב מאוד למקם אותו בצורה כזו שהוא באמת יספק את ההגנה המדוברת. אז נכון שחשוב להתקין אותו גבוה, כדי שכשאנשים גבוהים מגיעים הם לא יצטרכו להתכופף, אבל חשוב גם לא להתקין אותו גבוה או נמוך מדי, כי אז הוא לא יהיה יעיל. מכיוון שכאן כל סנטימטר חשוב, מומלץ מאוד להתייעץ עם מתקין סוככים מוסמך ובעל ניסיון רב שנים, על מנת שיבצע את ההתקנה באופן מדויק – במקום המתאים.

עמידות

מכיוון שאתם בוודאי רוצים ליהנות מההשקעה שלכם לאורך זמן, כדאי מאוד לבחור סוככים שמיוצרים מחומרים עמידים בלבד. כלומר – אם יש לכם התלבטות בין סוכך יפהפה אך עמיד פחות לבין סוכך קצת פחות יפה שיכול להחזיק במשך שנים ארוכות – הבחירה צריכה להיות הסוכך השני, שיאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך שנים.

התקינו סוככים ותתחילו ליהנות

סוככים הם פתרונות נפלאים להגנה עליכם ועל כל מי שמגיע אליכם הביתה מפני פגעי מזג האוויר. אם תבחרו את הסוכך שלכם על פי הטיפים שהובאו לעיל, סביר מאוד להניח שתוכלו ליהנות מסוכך מעוצב שיחזיק מעמד במשך הרבה מאוד שנים. כדי ליהנות מכל היתרונות של הסוכך, כדאי מאוד לפנות לחברה המתמחה בייצור ובהתקנה של סוככים, להתייעץ עם איש מקצוע ולבחור את הסוכך שהכי מתאים. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים