כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב חדר השינה בסגנון יוקרתי

בעיצוב הבית שלכם, אין מרחב חשוב יותר מחדר השינה שלכם – זהו החדר בו אתם מבלים את הזמן הרב ביותר והאינטימי ביותר, ואתם רוצים להבטיח כי הוא מתאים לסגנון החיים האיכותי שאתם רוצים לשוות לעצמכם. אנחנו כאן בכדי לעזור לכם להבין איך לעשות זאת נכון.

14/07/2016

חדר השינה הוא לבו של הבית ולכן יש לכם יד חופשית בעיצובו

חדר השינה הוא לבו של הבית ולכן יש לכם יד חופשית בעיצובו
למרות שברוב שעות היום חדר השינה אינו בשימוש, הוא עדיין נחשב לאחד החדרים החשובים בבית. חדר זה הוא כמעט היחיד שהוא רק שלנו, ובו נשמרת האינטימיות שלנו. כיוון שבחדר זה אנו מסיימים את היום שלנו ומתחילים יום חדש, חשוב שנעצב אותו בצורה שתשרה עלינו נינוחות, רוגע ושלווה. עיצוב חדר שינה הוא תהליך כיף כיוון שאנו יכולים לחשוב רק על עצמנו ולא על האורחים שיגיעו להתארח בבית. אנו יכולים לבחור מבין מגוון הסגנונות לעיצוב הקיימים- עיצוב בסגנון של פעם, עיצוב בסגנון מלכותי, עיצוב קלאסי נקי, עיצוב רומנטי ועוד. לפני שאנו בוחרים עיצוב יש מספר פריטים שחשוב לשים לב אליהם ולבחור אותם בצורה חכמה ונכונה.

מראות

המראות בחדר השינה שלכם הן מרכיב משמעותי שאסור להקל בו ראש. מראות מעוצבות לחדר השינה מספקות לכם את האלמנט הנוסף והאיכותי שנחוץ לכם, מעבר לחשיבות הפרקטית של המראה עצמה והשימוש היום יומי בה. מראות מעוצבות לחדר השינה מבטיחות כי האלמנט העיצובי, ישדרג את איכות החיים שלכם הן כלפי עצמכם והן ברושם שהן יוצרות על כל אורח. בנוסף, תוכלו לבחור את הצבע שיוצא מן הנורה ולהתאים אותו לסגנון היוקרתי שאתם רוצים להקנות לחדר.

ריהוט

ישנם לא מעט רהיטים בחדר השינה, ולהם אנחנו בדרך כלל מקדישים את תשומת הלב הרבה ביותר. כאן צריך להפריד בין שני פרמטרים – נוחות ועיצוב. כשאתם בוחרים מיטה, שידה או ארון, אתם צריכים לבחור קודם כל בפריטים שנוח לכם להשתמש בהם על בסיס יום יומי. עליכם לחוש את המיטה, לראות את הארון ולבחון את השידה היטב בטרם תבצעו רכישה – ורק כך זוהי השקעה חכמה. מעבר לכך, חשוב כמובן לבחור בפריטים מעוצבים ונעימים למראה. אם אתם בוחרים בסגנון יוקרתי לחדר השינה שלכם, כדאי שתבחרו ברהיטים בעלי מראה נקי ורך, בדר"כ הם יהיו בצבע לבן, קרם ושמנת.

תאורה טבעית וחשמלית

מבחינת תאורה טבעית, עליכם לבחור עבור חדר השינה שלכם בווילונות איכותיים ומעוצבים ששולטים היטב על התאורה הנחוצה לכם בשעות האור. בנוסף, עליכם לבחור פתרונות איכותיים של גופי תאורה – עיליים או עומדים – בכדי לעצב את חדר השינה שלכם בצורה האינטימית והנעימה ביותר.

כלי מיטה, כריות ואלמנטים עיצוביים נוספים

תתפלאו, אבל לפרטים הקטנים יש השפעה רבה מאוד על המראה הכללי של החדר ומספיקים מספר פריטים מצומצם על מנת לגרום לשינוי. לכן, אם תבחרו בפריטים נכונים כמו כריות בעלות מראה יוקרתי או מצעים עשויים סאטן, תוכלו להקנות לחדר השינה שלכם מראה יוקרתי, בלי מאמץ גדול ובלי להוציא סכומי עתק על העיצוב.

כשאתם דואגים לפרטים השונים בחדר השינה, סגנון החיים שלכם משתדרג משמעותית

החל ממראות מעוצבות לחדר השינה, דרך המיטה שלכם, ועד הווילונות המכסים את חלונות חדר השינה שלכם – כל פרט ופרט בחדר השינה שלכם משמעותי עבור איכות החיים שלכם. בחרו היטב, והבטיחו לעצמכם את סביבת המחייה הנעימה ביותר ואת איכות החיים היוקרתית שמגיעה לכם בחדר השינה שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים