כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הבניה המתקדמת - פשוט כי ככה בונים היום

חלומות של המון זוגות צעירים הוא חלום בדמות דירה משלהם. המציאות הישראלית ידועה לכולם: יוקר מחייה, מחירי דירות שרק נוסקים משנה לשנה ומבוכה מלבקש עזרה מההורים. רבים מכם לבטח שמעו על שיטה הנקראת "בניה מתקדמת", הידועה גם בשמות בניה קלה ובניה ירוקה. רגע לפני שאתם מוותרים על החלום שלכם, כדאי שתדעו על מה בדיוק מדובר וכמה מעלות יש בשיטה זו.

18/07/2016

הבניה המתקדמת – נעים להכיר

הבניה המתקדמת – נעים להכיר
בניה מתקדמת היא בניה של מבנים המתוכננים בתכנון ממוחשב, אשר עתידים להבנות בחלל חיצוני שאינו השטח בו עתיד לקום לבסוף הבית. כלומר, מדובר על תכנון הנעשה מראש, אשר נבנה בחלקים שונים במפעלים מיוחדים, ולבסוף, בעת שכלל החלקים מוכנים, מניידים אותם אל השטח המיועד לבית. הגידול של הבניה המתקדמת הוא גידול של 50% בשנה – מה שאומר שיותר ויותר אנשים זוכים בבית משלהם הודות לשיטה המתקדמת והמהפכנית. הבניה מתבצעת באופן המחולק לשלושה חלקים: בסיס הבית, קירות הבית וגג הבית.

בידוד תרמי ואקוסטי – כמו שתמיד חלמתם

בניה מתקדמת מאפשרת לכם להנות מאפשרות של בידוד תרמי ואקוסטי ברמה הגבוהה ביותר! כאשר מדובר על הבידוד התרמי, מדובר בחיסכון שיכול להגיע לעד כ-75% פחות בהוצאות החשמל שלכם. מדובר על בידוד התקף גם בחודשי הקיץ וגם בחודשי החורף, ואם לא די בכך, בעת שאתם משתמשים בפחות חשמל – הרי שאתם גם מחבקים את הסביבה. באשר לבידוד האקוסטי – בעת שבונים עם שיטת בניה מתקדמת, משתמשים בחומרים אשר מסננים רעשים המגיעים מהסביבה החיצונית, וגם בתוך החדרים בבית.

המתנה קצרה במיוחד לבית החלומות שלכם

המון פעמים עסקאות נדל"ן שנחתמות, מניבות פרי רק לאחר שנים. עם שיטת הבניה המתקדמת, לא שלא תחכו שנים, אלא גם לא תחכו שנה! מרגע חתימת החוזה שלכם ומהרגע שתכנון הבית שלכם יוצא לפועל, כל שעליכם להמתין הוא בין 3-6 חודשים בלבד. העבודה מתבצעת במקביל גם בשטח וגם במפעל, כאשר המטרה היא להעניק לכם את האפשרות להכנס אל הבית החדש שלכם במהירות האפשרית.

עמידות בפני רעידות אדמה

לא כולם יודעים, אך המבנים המתקדמים נמצאו עמידים יותר בפני רעידות אדמה. ישראל נמצאת על תפר שברירי, לאורך השבר הסורי האפריקאי, מה שאומר שלא לוקחים סיכונים ומקדימים תרופה למכה. למרות שישראל לא נכוותה מרעידות אדמה קיצוניות, עדיין מורגשות בכל שנה תנודות אשר יכולות לאיים על שלום המבנים השונים. עם שיטת הבניה המתקדמת, בה נעשה שימוש נרחב בחומרים גמישים יותר, פוחתת הסבירות לנזק בביתכם.

כמה זה עולה לכם?

לא פעם, מה שמפריד ביניכם ובין חלום הדירה שלכם הוא הפאן הכלכלי. עם שיטת הבניה המתקדמת, חלום הדירה שלכם קרוב מתמיד. מדובר על מחירים נוחים, הזולים משמעותית מהדירות הנמכרות בשיטה הקונבנציונאלית. בעוד שהדירות הרגילות נמכרות במיליוני שקלים, את המבנים המתקדמים תוכלו לרכוש בכמה מאות אלפים בלבד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים