כרגע באתר
6
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ממתגים ומפרסמים את העסק עם מסכי הפרסום

החלטתם להשקיע בפרסום ומיתוג העסק שלכם? הרי שמדובר על צעד מושכל. השאלה הגדולה העומדת בפניכם היא איך למתג את העסק מצד אחד, ולפרסם אותו מצד שני. התשובה לכך היא מסכי הפרסום. מדובר על מסכים, עליהם ניתן לשווק תכנים פרסומיים גם ברחבי העסק שלכם וגם מחוצה לו. מסכים עם מידע ומבצעים ברחבי העסק, ועד שלטי חוצות המופיעים על מסכים ברחבי העיר, הם רק חלק ממגוון המסכים העשיר העומד לרשותכם. למה אתם מחכים? עכשיו מפרסמים!

18/07/2016

פרסום עם מסכים בתוך העסק

פרסום עם מסכים בתוך העסק
כאשר מדובר על מסכי פרסום לטובת מיתוג העסק, הרי שקיים בפניכם עולם אפשרויות רחב. לא משנה של איזה עסק אתם בעלים, יש מקום למסכים שכאלו. נוכל עם מספר דוגמאות, להמחיש כמה המסכים יעילים. נניח שהעסק שלכם הוא מסעדה. כיום כמעט ולא משתמשים בתפריטים המסורתיים, אלא ישנם תפריטים דיגיטלים. לא מעטות המסעדות המשתמשות במסך פרסום המשובץ בצמוד לשולחן, ועליו רץ התפריט. באופן שכזה משתקפת המסעדה ככזו העומדת בקצב הטכנולוגיה והקידמה, וכך אתם תורמים למיתוג העסק שלכם. דוגמא נוספת למסכי הפרסום, היא המסכים המוצגים בחנויות השונות ובבתי הקולנוע, המפרסמים מבצעים ודילים שונים.

מסכים לפרסום בבנייני משרדים

השימוש הנרחב בפלטפורמה של מסכי פרסום נוכח היטב גם במשרדים שונים. כך למשל ישנם מסכי פרסום שמטרתם להעביר מידע. לטובת מסירת מידע שכזה, תוכלו להשתמש במסך המגיע על קיוסק, ועליו ניתן לבצע פעולות שונות ולבקש מידע אודות מיקום המשרד המבוקש. המסכים המגיעים בדמות הקיוסק שימושים בעיקר בעת שרוצים לנהל תורים, ועל כן קופות החולים, בתי החולים ובתי הדואר – עושים שימוש נרחב במסכים אלו. כאשר מדובר על בנייני משרדים גדולים, הרי שהשימוש במסכי הפרסום נעשה המון פעמים גם בלובי הבניין, בו ניתן לברך לשלום את קהל האורחים, לפרסם את התאריך והשעה או כל מידע פרסומי אחר המקדם וממתג את העסק שלכם.

פרסום על מסכים מחוץ לעסק

מסכי פרסום אינם נוכחים רק בבתי העסק עצמם, אלא נעשה בהם שימוש נרחב גם במרחב הציבורי. השימוש שנעשה בעבר במה שנקרא "פוסטר מדיה", הולך ופוחת בשנים האחרונות, וכיום בלב הערים השונות תוכלו להנות מנראות ויזואלית מרשימה של מסכים ועליהם פרסומות מתחלפות. בעת שאתם רוצים לפרסם ולהפיץ את בשורת העסק שלכם בעיר, הרי שמסכים שכאלו הם המענה עבורכם. חגיגת הצבע מושכת את תשומת לבם של העוברים והשבים, ואתם? אתם אלו היוצאים מכך נשכרים. העסק שלכם עתיד לקבל חשיפה רחבה וכך תוכלו להרחיב את מנעד הלקוחות שלכם.

איפה עושים שימוש במסכים שכאלו?

היעילות הרבה של מסכי הפרסום הוכיחה עצמה לא אחת, וכך יותר ויותר חברות וארגונים בוחרים לעשות שימוש בהם. את המסכים המיוחדים תוכלו לראות בנתב"ג, בקופות החולים, בקניונים, באצטדיוני כדורגל, סניפי בנקים ובתי חולים ואפילו בטיים-סקוואר בניו יורק – עד לשם המסכים הגיעו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים