כרגע באתר
0
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

איך תוכלו למכור את בגדי הילדים שלכם?

מכירות החצר והיד השנייה תפסו תאוצה בשנים האחרונות, ויותר ויותר אנשים בוחרים לרכוש פריטים שכבר עברו ידיים אחרות. הסיבה לכך נעוצה בעובדה כי המון פריטים נחשבים בעלי ערך רב יותר, בזמן שהם גם עולים לרוב בעלות נמוכה יותר מפריטים חדשים. תופתעו לגלות כי גם בגדי ילדים ומצעים לילדים, עשו את הקפיצה לשוק היד השנייה. איך תוכלו למכור את הפריטים שאינכם זקוקים להם עוד?

19/07/2016

מפרסמים ברשתות החברתיות

מפרסמים ברשתות החברתיות
נדמה שכיום מרבית ההתרחשות מתקיימת ברשתות החברתיות. אם ברשותכם מצעים לילדים ובגדים שכבר לא תואמים את מידותיהם, הרי שכדאי לכם לפרסם ולנסות למכור אותם. מצעים, לכל גודל מיטה, נמכרים כיום במאות שקלים. לכם יש הזדמנות להנגיש מצעים שמורים באיכות טובה, לכאלו שלא יכולים להרשות לעצמם לרכוש מצעים במחיר מלא. תוכלו לפרסם את המצעים והבגדים שברשותכם גם בפרופיל הפרטי שלכם, וגם בקבוצות השונות המציעות למכירה פריטים למכירה.

מציעים מחירים נוחים

בעת שמוכרים פריטים ביד שנייה, חשוב מאד להציע מחירים הוגנים ואטרקטיבים. המון פעמים המטרה היא לא רק להרוויח כסף, אלא גם ליצור אקט חברתי יפה שבו אתם מאפשרים למועטי יכולת, להתחדש גם עם השקעה כספית מזערית. נסו להציע מחירים הוגנים, ההולמים את מצב המצעים או הבגדים, ולבטח יהיו קונים שירצו מכם את הפריטים שלכם. כשם שאת השקעתם בבגדי הילדים וכעת אין לכם בהם צורך, כך ישנן משפחות שמוצאות בהוצאה על בגדים חדשים, הוצאה בזבזנית וכזו שאינה הכרחית, כך שעבורם בגדי היד השנייה הם פתרון נפלא.

יוצאים במבצע חסר תקדים

יש לכם שקים מלאים בבגדים, מצעים לילדים ואביזרים שונים שאתם כבר רוצים למכור? תוכלו לצאת במבצע על הפריטים שאתם מוכרים וכך לקדם את מכירתם. מבצעים שתוכלו להציע הם פריט במתנה על כל רכישת פריט, מבצעים בפורמט של קנה בסכום מסוים ושלם סכום אחר, או לפעמים תוכלו להציע למוכרים אחרים פריט תמורת פריט בהחלפה.

מגיעים למכירות פרונטליות

כיום ישנן מכירות מרוכזות של פריטי יד שנייה, כך שחשוב להגיע גם אליהן. בירידים שכאלו מוצעים לקונים שלל פריטים – החל מבגדים ועד כלי בית. תוכלו להעמיד דוכן משלכם ובו תציעו את הפריטים שלכם למכירה. מעבר למכירה בפלטפורמה אינטרנטית, חשוב שתציגו את הפריטים שלכם גם במכירות שכאלו, וכך גם תגדילו את הסבירות למכור את הפריטים שלכם.

מה יוצא לכם מזה?

הילדים גדלים בקצב מסחרר, כך שההשקעה הכספית שלכם בבגדים ובמצעים עבורם, אינה השקעה לטווח הארוך, אלא היא משמשת אתכם ואותם לטווח הקצר בלבד. חבל מאד שתזרקו לפח את הבגדים והמצעים שאינם משמשים אתכם יותר, בעוד שישנם אלו שיוכלו להנות מהפריטים הנהדרים שלכם. אם לא די בכך, זו הזדמנות נפלאה גם עבורכם להרוויח עבור פריטים שהשקעתם עבורם בעבר. מה תעשו עם הכסף שהרווחתם? תוכלו להשקיע במלתחה חדשה לילדים שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים