כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס הכנה ללידה

קורס הכנה ללידה היה פעם בגדר מותרות, אולם היום אין בכלל ספק שעבור נשים שעתידות ללדת בפעם הראשונה – יש לקורס זה חשיבות מאוד ברורה. אם את בהיריון ורוצה להגיע כמה שיותר מוכנה לרגע המרגש ביותר בחיים – אין ספק שקורס טוב יוכל לגרום לזה לקרות ולהיות כמה שיותר מובן ונעים.

19/07/2016

למה חשוב לעבור קורס הכנה ללידה?

למה חשוב לעבור קורס הכנה ללידה?
אם את עומדת ללדת בקרוב, אין ספק שאת עתידה לעבור חוויה מופלאה. אחרי הכול – קשה מאוד לתאר במילים את היכולת הזאת להביא ילד לעולם, ולמלא את התפקיד הכי חשוב בחיים: אמא. אם זאת הפעם הראשונה שלך, כדאי מאוד שתשקלי לעבור קורס הכנה ללידה, שבו יסבירו לך על כל מה שיקרה ועל כל מה שיכול לקרות, יתנו לך טיפים להתמודדות עם מצבים שונים ובקיצור – יגרמו לכך שתגיעי ללידה עצמה כשאת הרבה יותר רגועה. אמנם, לידה היא דבר טבעי לגמרי וגם אם לא תעברי את הקורס הגוף שלך ידע בדיוק מה לעשות, אבל אם תגיעי אחרי קורס תדעי מה לעשות כדי להקל על הכאבים שיהיו ואיך להתמודד עם מצבים שיכולים לקרות.

מה לומדים בקורס?

בקורס הכנה ללידה לומדים הרבה מאוד דברים, ביניהם: השינויים שחלים בגוף לפני הלידה, הסימנים שמעידים על כך שהלידה קרבה, הסבר מדויק על הזמן שבו כדאי לגשת לבית היולדות, הסבר על תהליך הלידה עצמו, שיטות שונות לשיכוך כאבים (לא רק אפידורל אלא גם שיטות טבעיות), תרגול נשימות נכונות בשלבי הלידה השונים, טיפול בתינוק בימים הראשונים, קצת על הנקה ועוד. אז נכון, לא ידברו איתך בקורס על מתנות ליולדת שסביר להניח שתקבלי לאחר הלידה מהרבה מאוד מבקרים, אבל יכינו אותך לאחד הדברים המדהימים ביותר שיקרו לך בחיים.

אחת המתנות היפות

אם אנשים רוצים להביא לך מתנה לקראת הלידה הקרבה, אין ספק שאחת המתנות היפות והמועילות ביותר עבורך תהיה קורס הכנה ללידה. אם הם כבר מתעניינים במתנות ליולדת זה כבר משהו אחר, ובכל מקרה – על שני הדברים מאוד לא כדאי לוותר. ובעצם – גם קורס הכנה לחידה בעצמו יכול להיות מתנה ליולדת, כי עוברים אותו כמעט בשלב שבו בכל רגע אפשר כבר ללדת. בכל מקרה, המתנה הכי טובה בשבילך לפני הלידה היא קורס שמועבר על ידי מדריכת הכנה ללידה מנוסה ומומלצת, שיודעת לתת את הדגשים הנכונים ובמקרה הצורך – להתייחס גם לגבר, ולאחר הלידה תקבלי ממילא הרבה מתנות ליולדת, כך שתהיי מוקפת באהבה ובשמחה לאורך כל הדרך. נאחל לך בשעה טובה, לידה קלה ותקינה ורק בריאות לך ולתינוק/ת, ושנתראה תמיד, אבל תמיד בשמחות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים