כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

באילו מקרים ניעזר בשירותיו של מנעולן רכב?

היכרות עם שירותי מנעולן יכולה לסייע לבעלי רכבים בכל רחבי הארץ. הנה המקרים העיקריים שבהם עדיף להזמין מנעולן כדי לחסוך זמן, כסף ועוגמת נפש

19/07/2016
מנעולן רכב הוא איש מקצוע בעל הסמכה ייחודית ואישור מטעם משטרת ישראל לבצע שירותי פריצה. מנעולנים עובדים בכל רחבי הארץ ועליהם להיות זמין במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. שירותי המנעולן מיועדים עבור בעלי רכבים פרטיים, מסחריים ועוד. כמו כן, ניתן להתייעץ עם מנעולן לפני רכישת רכב חדש או משומש ולקבל מידע על מערכות אבטחה ואזעקה. חשוב לא פחות גם לדעת באיזה מקרים להיעזר בשירותיו של המנעולן כדי לחסוך זמן וכסף.

שירותי פריצה

הפנייה הנפוצה לשירותיו של מנעולן רכב מתבצעת בעת הצורך בפריצה. מנעולן מוסמך לספק את השירותים הבאים:

א. פריצה ממוחשבת – זו פריצה של מערכות נעילה ממוחשבות. מערכות מן הסוג הזה קיימות ברכבים פרטיים ומסחריים, ברכבי יוקרה וכמובן גם ברכבים שכורים. הפריצה הממוחשבת מתבצעת על ידי מנעולן ועל פי סטנדרטים מחמירים של בקרת איכות.

ב. חילוץ מפתח שבור – כדאי להיעזר בשירותיו של מנעולן רכב על מנת לפרוץ רכב באמצעות חילוץ מפתח שבור. המפתח עלול להישבר בתוך המנעול של הרכב בגלל שורה ארוכה של סיבות, אך המנעולן יודע כיצד להתמודד איתן.

ג. פריצת מנעולים אלקטרומגנטיים – עוד סוג של פריצה מתבצע על ידי המנעולן עבור מנעולים אלקטרומגנטיים. גם בשירות הזה חשוב להזמין איש מקצוע שמכיר את התחום ויודע באיזה כלים להשתמש.

שכפול מפתחות

כדאי להיעזר בשירותיו של מנעולן מוסמך על מנת לשכפל מפתחות. אפשר ליצור קשר עם המנעולן ולשכפל באותה הזדמנות את המפתחות של הבית והמשרד, או להסתפק בשכפול של מפתחות הרכב בלבד.

התקנת מוצרי נעילה

יש בעלי רכבים שיוצרים קשר עם מנעולן מוסמך על מנת להזמין שירותים כמו התקנת מוצרי נעילה. מלבד מוצרי נעילה לדלתות עצמן, מנעולן מוסמך לבצע התקנה של צילינדרים, מנעולים וידיות. עליו להקצות עבור הלקוח את מוצרי הנעילה הנכונים ובמידת הצורך להסביר לו כיצד להשתמש בהם.

נעילה מחוץ לרכב

עוד מקרה נפוץ שבו יוצרים קשר עם מנעולן מוסמך הוא כאשר ננעלים מחוץ לרכב. זה מקרה שעלול להתרחש בגלל אובדן של צרור המפתחות, שלט לא תקין של האזעקה וכאמור מפתח שבור בתוך המנעול. חשוב לפנות למנעולן מוקדם ככל האפשר ולמנוע עוגמת נפש שמלווה המתנה ארוכה ומיותרת.

התקנת מערכות אזעקה

כל אחד מאתנו צריך להיעזר בידע ובניסיון של אנשי מקצוע כדי להתקין מערכות אזעקה. למרות שהשימוש במערכות אזעקה נגיש, ההתקנה שלהן מחייבת רמה גבוהה של מקצועיות ואמינות. כדאי לקבל המלצות על מנעולנים שעוסקים בתחום וליצור איתם קשר. כך אפשר להשוות מחירים ולברר על המפרט הטכני של המערכת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים