כרגע באתר
2
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדריך לבחירת סורגים עבור הבית שלכם

כיום גם בבתים הפרטיים וגם בבנייני המגורים, ישנה נוכחות ניכרת של סורגים. מדובר על השקעה קטנה שתעניק לכם שקט נפשי לטווח הארוך.

19/07/2016
בבתים בהם יש ילדים, הרי שהם ידועים בסקרנותם הגדולה ובבדיקת הגבולות, כך שלעתים אתם מוצאים אותם מנסים לטפס על החלונות ונבהלים. עם סורגים לבית אתם יכולים להיות בטוחים כי דבר לא יקרה. בנוסף לכך, הסורגים מגנים עליכם גם מאנשים זרים אשר מנסים להכנס אל הבית הפרטי שלכם. לצערנו, תופעת הגניבות עדיין קיימת, כך שעם התקנת סורגים לבית אתם יכולים להיות בטוחים כי גם הגנב המתוחכם ביותר לא יוכל לחדור אל שטח הבית שלכם.

אתם עומדים רגע לפני התקנת הסורגים בבית שלכם? הנה מדריך קצר שיסייע לכם:

1.בטיחות – מטרת העל שלכם בבחירת הסורגים
לפני הכל, את הסורגים אתם מתקינים על מנת להבטיח את שלום השוהים בבית. לכן, חשוב לוודא כי בחרתם לעבוד עם חברה מתמחה ומקצועית שיש לה ניסיון רב בהתקנת הסורגים. כאשר מדובר על בטיחות בסורגים, מדובר גם על האופן בו הם מותקנים וגם על חוזקם. חשוב מאד לבחור בחברה מקצועית שמקבעת את הסורגים בצורה חזקה ובלתי ניתנת לשליפה קלה. כמו כן, חשוב כי הסורגים הנבחרים יהיו חזקים ולא שבירים. ישנם תקני בטיחות מיוחדים לסורגים, ועל כן כדאי לוודא עם המתקין שלכם כי הסורגים הנבחרים אכן עומדים בתקן המחמיר ביותר.

2.איזה סוג סורגים תרצו?
כיום עומדים לרשותכם מגוון רחב של סורגים גם מבחינת החומר ממנו הם עשויים וגם מבחינת פונקציית ההפעלה שלהם. ישנם סורגים מתקפלים לצד הסורגים הקבועים, וההחלטה מה לשבץ היכן – היא שלכם. כאשר מדובר על חדרי הילדים או במקומות אליהם הם נגישים, מומלץ לבצע התקנה של הסורגים הקבועים. מדובר על אמצעי ביטחון שכדאי לנצלו, שכן בסורגים המתקפלים עליכם לבצע נעילה בכל פתיחה מחדש, כך שלא כדאי לקחת סיכון בבית עם ילדים.

3.מתאימים את הסורגים לעיצוב הבית
מומלץ ואף רצוי, להשתמש בסורגים גם לעיצוב הבית שלכם. החלונות לרוב הם חלונות גדולים, כך ששיבוץ הסורגים עליהם יהיה נוכח מאד ועל כן כדאי לבחור בסורגים ההולמים את טעמכם האישי ואת הטון העיצובי המוכתב בבית. ישנם סורגים בעלי עיטורים שונים, צבעים שונים ורמות גימור שונות, כך שתוכלו לבחור את הסורגים החביבים עליכם ביותר ולהשמיש אותם כפריט עיצובי לכל דבר.

4.איך בוחרים חברה להתקנת סורגים?
אם ברשותכם המלצות ממקור ראשון, כמו המלצה מחברים, משפחה או שותפים לעבודה – הרי שמדובר על ההמלצות המומלצות ביותר. אם לא, תמיד תוכלו להסתייע ברחבי הרשת וברשתות החברתיות, ולבקש המלצות אודות איש מקצוע העובד באיזור המגורים שלכם. כאשר מדובר על בטיחות, לא לוקחים סיכונים ובוחרים לעבוד עם הטובים ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים