כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רכישה מרוכזת של עצי הסקה לבית

אנשים אשר גרים בבתים פרטיים או וילות גדולות עושים שימוש במערכת הסקה לצרכי חימום פנים הבית בעונת החורף. מה שלא היה נפוץ או קיים עד לפני כמה שנים הפך בשנים האחרונות למבוקש מאד ובעלי בתים רבים מעדיפים לחמם את הבית בדרך טבעית וחסכונית הרבה יותר.

20/07/2016

חימום הבית בעזרת קמין

חימום הבית בעזרת קמין
חימום הבית בעזרת קמין עץ בעל יתרונות רבים - חימום אחיד ונעים, מראה מהפנט של האש הבוערת באח ואוחזת בגזעי העצים וניחוח עדין של סוג העץ שנבחר בחלל הבית כולו. בנוסף להתקנת מערכת ההסקה כדאי שגם רכישת גזעי העצים תהיה כדאית ומשתלמת ככל האפשר.

סוגים שונים של עצי הסקה

ישנם סוגים רבים של עצים שניתן להשתמש בהם להסקה והבחירה בסוג מסוים מתבססת על התכונות של העץ עצמו. המגוון של עצי ההסקה הוא עצום ועצי ההסקה הפופולאריים במיוחד הם עצי זית, אקליפטוס והדר. לאחר שנבחר סוג העץ כדאי לבדוק את האפשרות של רכישה מרוכזת של של עצי הסקה בכמות שתספיק עד לסוף עונת החורף. הסיבה שמהבחינה הכלכלית רכישה מרוכזת של עצי הסקה לקראת עונת החורף עשויה להיות כדאית הרבה יותר. רכישה ושינוע של גזעי עצים עלולים להיות כרוכים בלא מעט לוגיסטיקה ולכן כדאי לחסוך עלויות היכן שרק ניתן.

רכישה מרוכזת של עצי הסקה

כאשר קונים לקראת החורף את כל כמות גזעי העץ הדרושה להבערת אש באח או בקמין עץ עד לסוף החורף כדאי להיערך לשם כך בבנייה והכנה נכונה של המחסן בבית. הגזעים יגיעו אל בית הלקוח בתוך כלי קיבול ענקי המכונה דולב, העשוי להכיל אפילו מאות גזעי עצים. מכאן ניתן להבין שהדולב יגיע אל בית הלקוח באמצעות משאית שתפרוק אותו קרוב ככל האפשר למחסן הבית. אז צריך למקם אותו במקומו ולדאוג לתנאים סביבתיים נטולי לחות ועם צל רב, על מנת שגזעי העצים לא ייפגעו ולא ייגרם להם נזק שיפגע ביכולתם לבעור ולספק חום.

שמירה של גזעי העצים במחסן

השמירה של גזעי העצים חשובה מאוד כאשר רוכשים כמות סיטונאית ולכן יש לאחסן את העצים במקום יבש בכדי שהעצים לא יספגו נוזלים או לחות שעשויה להזיק להם ולגרום לזה שהם לא יצליחו לבעור ולספק את החום הנדרש בעת חימום הבית. לקוח שיבחר דווקא לקנות גזעי עצים יותר מפעם אחת בעונת החורף עלול להסתכן בתשלום סכום גבוה מאד עבור הובלה נוספת וזו הסיבה שספקים ולקוחות רבים מעדיפים רכישה אחת בתחילת עונת החורף שתספק כמות גזעים עד לסוף העונה הקרה. כך גם חוסכים כסף וגם מהספק נמנע הצורך לשנע יותר מפעם אחת אל אותו הבית. מומלץ לבחור חברה המתמחה אך ורק בעצי הסקה, ישנם אינספור חברות המספקות בנוסף לעצי הסקה גם שירותי גזימה, חיתוף ועיבוד ועוד. מומלץ לפנות לחברה בעלת ניסיון רב בתחום שתוכל לספק מעבר לעצי ההסקה גם את הידע הנדרש וטיפים שימושיים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים