כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עיצוב הבית באמצעות כריות

מעוניינים לחדש את הבית? לרענן את העיצוב הישן? כריות הן פיתרון מצויין לחידוש.

20/07/2016
כריות הן כלי נהדר לעיצוב, כיוון שהן זולות, ובעלות עיצוב משתנה אותו באפשרותכם לבחור כל פעם מחדש. הכריות יושבות אצלנו על הספה, ויכולות להכתיב את העיצוב של הסלון ולרענן את הבית מבחינת צבעים ומרקמים. הכיף בכריות ספה הוא האפשרות לקנות מספר כריות, ואף מספר גדול יותר של כיסויים. כך ניתן להחליף בין הכיסויים השונים או לרכוש חדשים, ללא הצורך לרכוש כריות חדשות. זוהי בהחלט אופציה זולה וקלילה לעיצוב משתנה של הבית.

על מה צריך לחשוב כשניגשים לקנות כריות מעוצבות לסלון?

• צבע, בד והדפס הכיסוי – האפשרויות השונות של כיסויים עבור הכריות הן בלתי נגמרות. ברגע שקונים כרית בגודל סטנדרטי, ניתן לשחק עם כיסויים שונים ומשונים. הכיסויים נבדלים אחד מהשני בצבע, הדפס או דוגמא ובבד. בבואנו לבחור את הכיסויים עלינו לשים דגש על כל אחד מהאלמנטים הללו, על מנת שהכריות ישלימו את שאר הסלון בצורה טובה. כיוון שהכריות יהיו בסופו של דבר על הספה, עלינו לשים לב כי הן מתאימות לה הן מבחינת הצבעים והדוגמאות והן מבחינת הבד והמרקם. לא לפחד לשחק עם הכיסויים! כל עוד הם לא מתנגשים עם הספה והסלון, הם עשויים להיות תוספת נהדרת.

• נוחות ואיכות – בחירת הכרית היא חשובה ביותר. עלינו לבחור כריות טובות, מחומרים איכותיים. חשוב מאוד לבחור כריות בריאות לגב, כיוון שאנו נשען עליהן לא מעט. בנושא זה עדיף להשקיע מעט יותר כסף, כדי להבטיח כריות נוחות ובריאות עבורנו. מומלץ לרכוש את הכריות בחנות המתמחה בכריות אורטופדיות או בריאות, ולהתייעץ עם המוכר על הכרית המתאימה ביותר עבורכם.

לסיכום, הכריות לעיצוב הבית הן פיתרון מושלם לחידוש ורענון. כאשר אנו קונים מספר כריות איכותיות בגדלים סטדנטיים, ניתן לשחק עם הכיסויים. לקנות חדשים ולהחליף ביניהם מידי פעם על מנת לשמור על עיצוב רענן לבית. כדי שהחוויה תהיה מושלמת, יש להקפיד על קניית כריות איכותיות וטובות לבריאות הגב. כריות איכותיות יבטיחו ישיבה נוחה יותר על הספה או הכורסא ויחזיקו מעמד לאורך זמן.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים