כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לניקיון דירות בחיפה

כאשר אנו מנקים את הדירה אנחנו משקיעים מאמץ רב וחשוב לנו להיות מרוצים מהתוצאה, לכן חשוב מאוד להכיר את כל הדרכים לנקות את הדירה בצורה מיטבית.

21/07/2016

מה חשוב לזכור לפני שמתחילים לנקות את הדירה?

מה חשוב לזכור לפני שמתחילים לנקות את הדירה?
לפני שמתחילים לנקות, חשוב לוודא שיש לנו את כל חומרי הניקוי והציוד הנדרש. לא תמצאו חברת ניקיון בחיפה שתתחיל לנקות בלי כל הציוד, ולכן נרצה לנהוג כמו המקצוענים. השלב הבא הוא לתכנן את סדר הניקיון, האם יותר נוח להתחיל מהחדרים, מהסלון, מהמטבח או אולי מהאמבטיה? תחליטו בהתאם למבנה הדירה שלכם מהיכן יותר נוח להתחיל לנקות, ותתקדמו בניקיון על פי סדר קבוע מראש, כאשר אתם לא עוברים לחדר הבא לפני שסיימתם את החדר הנוכחי. בנוסף, חשוב להכין את הבית לניקיון, לסדר, להרים כיסאות ולהזיז חפצים שיכולים להפריע במהלך הניקיון.

חלונות

בחלקים מסוימים של העיר יש הרבה מאוד עשן ופיח באוויר באופן קבוע, זיהום אוויר זה מותיר את החלונות והתריסים מלוכלכים ולעיתים אף מפויחים באופן תמידי. לכן נרצה לנקות אותם גם מבחוץ ולא רק מבפנים. במידת האפשר, ניתן לפרק את החלון והתריסים מהמסגרת ולנקותם באופן יסודי משני הכיוונים. בבתים מסוימים החלונות לא נפתחים לגמרי ולא ניתן לפרקם, ובמקרה שכזה רצוי למצוא חברת ניקיון בחיפה אשר מתמחה בניקיון חלונות חיצוניים. את החלונות כדאי לנקות באמצעות ספריי לניקוי חלונות וסמרטוט בד יבש, ואת התריסים כדאי לנקות בסמרטוט ספוג במים עם מעט חומר ניקוי.

ניקוי אבק

הודות לזיהום האוויר בחיפה גם האבק מצטבר הרבה יותר בקלות, ולכן נרצה לנקות אבק בצורה היסודית ביותר. רצוי לנקות אבק באמצעות ספריי ניקוי רב תכליתי וסמרטוט לח מעט. לאחר הניגוב הרטוב חשוב מאוד להעביר מגבת יבשה על המשטח בכדי שלא יצבור אבק בשנית. חשוב מאוד לנקות ביסודיות ולא לשכוח לנקות בפינות או מעל רהיטים גבוהים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים