כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מה ההבדל בין קורס קידום אתרים אורגני לממומן?

עד לפני לא הרבה שנים, אנשים היו בוחרים נותני שירות על בסיס פרסומות בטלוויזיה וברדיו, שלטי חוצות, עיתונים ובדפי זהב. כיום, המצב הזה שונה מהותית – וקידום אתרים הוא צורך בסיסי לשיווק של כל עסק – וכעת נפרט בקצרה על מסגרות הכשרה בתחום.

24/07/2016

הסבר קצר על תחום קידום האתרים

הסבר קצר על תחום קידום האתרים
דפוס החיפוש של אנשים ובחירת השירותים השונים השתנה משמעותית בתחילת המאה עם התפתחות והתרחבות רשת האינטרנט, וכיום המשאב השיווקי המשמעותי ביותר של כל עסק הוא אתר האינטרנט שלו. משום כך, האינטרס של כל בעל עסק הוא לקדם את האתר שלו כך שבחיפוש בגוגל ימצאו את האתר שלו בין התוצאות הראשונות – מה שהוליד את התחום של קידום אתרים בגוגל.

מהו בדיוק קורס קידום אתרים אורגני?

קורס קידום אתרים אורגני בגוגל נוגע בתכנים המקצועיים של קידום אתרים אורגני, כלומר קידום אתרים בצורה שבה בחיפוש של ביטויים ומילות חיפוש רלוונטיות עבור עסק הלקוח, האתר של הלקוח יקפוץ לאחד המקומות הראשונים באופן אורגני ולא ממומן. עושים זאת על ידי שתילה של קישורים במשאבי רשת שונים ויצירת מערכת המעלה את המבקרים (טראפיק) באתר, תוך התאמת האתר לביטויים ומילות החיפוש השונות – וכך יוצרים בתהליך מדורג ורב שלבי את הקידום האורגני הנחוץ. בקורס מקצועי בתחום לומדים בדיוק כיצד לנתח דפוסי חיפוש ולהעניק לכל לקוח את הקידום המתאים לאתר שלו.

על ההבדל בין קידום אתרים אורגני לקידום ממומן

קידום אתרים ממומן הוא קידום אתרים בגוגל על בסיס המודעות הממומנות המסומנות בצהוב (אדוורדס). קידום אתרים זה הוא כלי נוסף עבור קידום האתר והעלאת הטראפיק באתר, וגם כאן יש חשיבות גבוהה לניתוח דפוסי חיפוש ויצירת מודעות קצרות אך אטרקטיביות עבור הלקוח הממוצע. גם כאן – קורס מקצועי בתחום מלמד את הכישורים האלה בדיוק.

השילוב האיכותי בין השניים

מקדם אתרים איכותי הוא איש מקצוע שיודע לשלב בין הגישות השונות של קידום אתרים בגוגל, ליצירת מעטפת קידום איכותית שמזניקה את אתר הלקוח קדימה, בשילוב בין קידום ממומן לקידום אורגני, כשהמטרה היא בסופו של דבר שאתר הלקוח יהיה מקודם ומוביל בצורה האורגנית ביותר. שילוב הכשרות בתחום הוא המסגרת הרלוונטית שבה רוכשים את הכישורים הנחוצים לשם כך.

ומה לאחר הכשרה מקצועית בתחום?

עולם השיווק של ימינו הוא כזה שבו קידום אתרים בגוגל תופס מקום חשוב ומרכזי ביותר. אם גם אתם רוצים להפוך לאנשי מקצוע מובילים בעולם זה, חפשו לעצמכם מסגרת הכשרה איכותית בתחום קידום האתרים (האורגני או הממומן), ותפסו לעצמכם אחיזה משמעותית בתחום זה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים