כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד לבצע פירוק והרכבת רהיטים במעבר דירה

כאשר אנו עוברים דירה, נרצה לשמור ככל הניתן על שלמות הרהיטים שלנו, ולשם כך עלינו לדעת כיצד לבצע פירוק והרכבה נכונים שלהם

25/07/2016

העברת רהיטים במעבר דירה

העברת רהיטים במעבר דירה
מעבר דירה כולל לעיתים קרובות גם העברה של רהיטי הבית- ספות, ארונות, מדפים, מיטות ועוד. כאשר אנו מעבירים את הרהיטים לבית חדש, לרוב עלינו לבצע פירוק שלהם בדירה הישנה והרכבה מחדש בדירה החדשה, דבר הדורש מיומנות מסוימת בכדי להבטיח את שלמות הרהיטים לאחר התהליך. אז מה כדאי לדעת על פירוק והרכבת רהיטים בעת מעבר דירה?

פירוק והרכבת רהיטים זו משימה מורכבת

לכאורה, נראה כי פירוק והרכבת רהיטים היא אינה משימה מורכבת, וכל שעלינו לעשות הוא לפרק את הרהיטים לחלקיהם השונים, ולהרכיבם לאחר מכן בדיוק באותו הסדר, אולם לא כך הדבר. כאשר אנו מפרקים רהיטים, גם אם מדובר ברהיטים פשוטים כגון מדפים, אנו לעיתים קרובות מפרקים חלקים אשר לא נוכל להחזיר לאחר מכן לאותו מקום בשל היחלשות הרהיט באזור זה, דבר אשר יוביל לחיבור לא איכותי ולא יציב שלו. כמו כן, בעת מעבר דירה, אנו מעבירים כמות גדולה ביותר של חפצים, וישנה סכנה של איבוד חלקים מהרהיט בתהליך, דבר המחייב אותנו לארוז אותו בצורה מסוימת ביותר אשר תוודא כי לא נאבד חלקים בפירוק, בהובלה ובהרכבה.

היתרונות בהזמנת שירותי פירוק והרכבה

כאשר אנו מזמינים שירותי פירוק והרכבה, אנו יכולים להיות בטוחים כי פירוק הרהיטים שלו יתבצע בצורה נכונה אשר לא תפגע בהם או בחלקים מהם, וכי ההרכבה תתבצע גם היא בצורה מיטבית אשר תבטיח כי נוכל להמשיך וליהנות מספות, מדפים, ארונות וכל רהיט אחר שהעברנו מהדירה הקודמת. כמו כן, שירותי פירוק והרכבה מאפשרים לנו להתעסק בדברים אחרים בעת המעבר, ולא לדאוג לפירוק, הובלת והרכבת הרהיטים בצורה נכונה.

מתי יש צורך באיש מקצוע

באופן ככלי, מומלץ להיעזר תמיד באיש מקצוע, בין אם אנו מעוניינים בהעברת מדפים, מיטות או כל רהיט אחר, אך חשוב ביותר שלא לוותר על עזרה מקצועית כאשר מדובר בפירוק והרכבה של רהיטים מורכבים ויקרים כגון ספות, ארונות, מיטות וכדומה. כמו כן, כאשר אנו קצרים בזמן, ומעוניינים לחסוך בזמן יקר לשם התפנות לביצוע פעולות אחרות, אנו יכולים להיעזר בבעל מקצוע אשר יטפל בנושא פירוק והרכבת רהיטי הבית בעת המעבר, ויאפשר לנו לעסוק בדברים אחרים אשר דורשים את ההתייחסות שלנו.

חשוב שנבצע פירוק והרכבה של רהיטים בעת מעבר הדירה בצורה נכונה

בין אם מדובר בארונות, מדפים או שידות, נרצה לשמור על הרהיטים שלנו בצורה הטובה ביותר גם בעת המעבר, כך שנוכל להמשיך וליהנות מהם גם בדירה החדשה לאורך זמן. לשם כך עלינו לדעת כיצד לבצע בצורה נכונה פירוק והרכבה של רהיטים, ומתי עלינו להיעזר בבעל מקצוע לשם כך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים