כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עוברים דירה? איך תעבירו את הסלון מבלי לפגוע באיכות

אחד מהחששות העולים וצפים לפני מעבר דירה הוא נושא הובלת והעברת הרהיטים השונים מהכתובת הישנה לחדשה, כך שאיכותם לא תיפגם במהלך התהליך. בדיוק לשם כך הכנו לכם מדריך קצר הכולל מספר טיפים חשובים לשמירה על איכות הסלון במהלך מעבר דירה.

26/07/2016

הגיע הרגע המרגש של מעבר הדירה והתחלת חיים חדשים במקום חדש

הגיע הרגע המרגש של מעבר הדירה והתחלת חיים חדשים במקום חדש
המעבר לבית חדש הוא תמיד עניין שמלווה בחששות כבדים מצד אחד וציפיות גבוהות מצד שני. מדובר בפתיחת פרק חדש, וזהו המקום אליו תחזרו בסוף כל יום בשנים הקרובות ואולי אפילו תעבירו הלאה לילדיכם. אבל כדי להתחיל את השלב הבא, צריך לעבור את תהליך המעבר וההובלה, זמן שיכול לעבור בקלות ובנועם אך גם בשברים, הרס והרבה תסכול.

שמירת החפצים במהלך מעבר דירה

חפצים שבירים שלא יסומנו ככאלו ולא יזכו ליחס מיוחד עלולים להתגלות כרסיסים עם פתיחת הארגזים. ריהוט איכותי כמו סלונים מעור שיסבול מרטיבות או חום במהלך ההובלה עלול להיפגם ולהתחיל את חייו החדשים בשליחה לתיקון. כדי לצלוח את ההובלה ולשמור על החיוך, מומלץ להתחיל במספר צעדים פשוטים, ולהתקדם בשלבים קטנים. עם ההגעה לבית החדש כדאי לנצל את הדף החלק ולגמור עם מספר מטלות מעיקות כמו הדברת הבית וניקיון מאסיבי. לאחר מכן, פריקת הארגזים וסידור הבית החדש כבר יראה קל ונעים בהרבה. טיפים קטנים שיכולים להוביל להבדלים גדולים:

מומלץ לשמור על סידור החדרים

הן באריזה של חדרים והן בפריקת הארגזים, מומלץ שחפצים שנרצה לפרוק לאותו חדר יארזו יחד. שמירה על סדר והגיון יהפכו את הפריקה והארגון למהירים ופשוטים בהרבה. למשל, את כריות הנוי של סלונים מעור נארוז באותו הארגז עם מפות שולחן הקפה, כך שבזמן הפריקה כל החפצים יוצאו מהארגז וימוקמו במקביל.

השגחה וסיוע במידת הניתן בהעמסת חלק מהרהיטים

מומלץ לפקח ולעזור כשמדובר על הרהיטים החשובים לנו ביותר, הן מבחינה סנטימנטלית והן מבחינת ערכם הכספי. כדים יקרים או רהיטי איכות כמו סלונים מעור נעדיף להעלות למשאית עם הסבלים או לפחות תוך כדי פיקוח, כדי לוודא שלא יאונה להם כל רע.

ניקיון כבר מהרגע הראשון

השקעה מינימלית של ניקוי אבק או העברת סמרטוט רטוב על כל חפץ שנכנס לארגז יהפכו את הפריקה לנעימה יותר. ההרגשה שלדירה החדשה והמבריקה נכנסים חפצים שגם הם מצוחצחים תתרום לאווירה טובה יותר בדירה והתחלה אופטימלית של החיים במקום החדש.

ומה ניתן לעשות כדי לקצר ולשפר את התהליך במהלך ההעברה עצמה?

מומלץ מאוד לוודא שעם הגעת הסבלים, הם עוטפים היטב בניילון נצמד וריפוד את הרהיטים שיכולים להיפגם בדרך, כמו תמונות, מראות וסלונים מעור שיכולים להיות פגיעים במזג אוויר משתנה. עם זאת, העצה החשובה ביותר בקשר למעבר דירה היא לקחת את הכול בקלילות ובנועם. מדובר ביום מלחיץ בלאו הכי, ועצבים מיותרים רק יקשו יותר על כולם. שמירה על מצב רוח אופטימי למרות הקשיים האפשריים יהיה הנכס הכי גדול שלכם במעבר הדירה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים