כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

היתרונות הגדולים של בית האבות הסיעודי

אם יש משהו שבני גיל הזהב מאחלים לעצמם, הוא להזדקן בכבוד. כיום, ישנה אפשרות להזדקן בכבוד הודות לשירות הניתן בבתי האבות הסיעודיים. לבית אבות סיעודי יש יתרונות רבים, כך שלא מפתיעה העובדה כי משפחות רבות, בהחלטה משותפת עם יקיריהם, מחליטות להתחיל את הפרק החדש בחיים בהם.

27/07/2016

איכות חיים גם בגיל הזהב

איכות חיים גם בגיל הזהב
בעת שהיקרים לכם עוברים להתגורר בבית האבות, הם זוכים למענה עשיר וכולל לכל הצרכים שלהם. בתי האבות מיועדים לאלו הזקוקים גם לבית מוגן וגם למענה רפואי בעקבות היותם סיעודיים הזקוקים לעזרה שוטפת בביצוע המטלות והמשימות היום יומיות – גם אלו הפשוטות ביותר. בית אבות סיעודי מעניק לבני הגיל הזהב איכות חיים, ולכם – בני המשפחה, שקט נפשי שהיקרים לכם נמצאים בידיים הטובות ביותר.

עד כמה הקשיש זקוק לסיוע?

הקשישים המגיעים אל בתי האבות מגיעים במצב גופני ונפשי שונה. על מנת להעניק לכל אחד מהם טיפול מלא וייחודי להם, בודקים את מצבם טרם כניסתם אל בית אבות סיעודי. מצבם נבדק בהתאם ליכולתם לאכול לבד, לעשות את צרכיהם לבד, להחליף בגדים בצורה עצמאית, מידת היכולת שלהם להתנייד בקלות ועוד. בנוסף לפעילויות הפיסיות השונות הנבדקות, מעניקים תשומת לב גם למצב הנפשי ולמחלות שונות אשר זוכות לטיפול ייחודי מהצוות בבית האבות.

מתחילים פרק חדש בעיר חדשה

את השירות הנפלא של בתי האבות תוכלו לקבל בנקודות רבות בארץ. תוכלו למצוא תכניות סיעודיות של בתי אבות יוקרתיים באיזור המרכז, באיזור ירושלים ובאיזור השרון. היתרון הגדול באיזור המרכז הוא ההתניידות הקלה והאפשרות להנות מנקודה מרכזית בארץ – כך שבני המשפחה והחברים יכולים להגיע לבקר ולבלות בקלות. בתי האבות באיזור השרון נהנים מאיזור מוריק ומתפתח, המגלם איכויות של כפר קטן בתוך העיר הגדולה, ואלו הממקומים בירושלים – הרי שלהם התפאורה המרגשת והאוויר ממלא הנשמה שבעיר הבירה.

אין גיל לאיכות החיים

עבור הקשישים הסעודיים שאינם מקבלים טיפול ראוי והולם למצבם, הרי שמדובר על סבל יום יומי. החיים פועמים בקצב מהיר, ואתם, בני המשפחה של הקשיש, לא תמיד נמצאים לצידו על מנת להעניק לו תשומת לב ולמלא את צרכיו. עם המעבר לבית האבות זוכה הקשיש להיות בחברת אנשים בגילו ובמצבו, כך שמדובר על חברה שקל מאד לחבור אליה, ומעבר לטיפול המוענק לקשישים ללא פשרות, הרי שהם גם זוכים בחיי חברה החשובים לא פחות.

יש על מי לסמוך

הימים בהם הייתם צריכים לדאוג למצבו של היקר לכם, לעשות תורנויות של טיפול בו ולחשוש תמיד מהרגעים בהם אתם לא לצידו לתמוך בו – אינם עוד. כעת, הודות לשירות הנפלא המוענק בבית האבות, אתם זוכים לשקט נפשי הפוטר אתכם מכל חשש, רגשות מצפון או דאגה מיותרת. איכות החיים בגילאים המתקדמת היא בעיקר הזכות להזדקן בכבוד, וזה מה שבתי האבות מקדמים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים